Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes csecsemő homorít,...

5 hetes csecsemő homorít, hátra feszíti magát. Valakinek volt hasonló?

Figyelt kérdés
Januárban tudja Dévényes megnézni. Mire számíthatunk? Mennyire gyakori az ilyen probléma és milyen nehezen orvosolható? 😞
2017. dec. 26. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Dettó. Gyermek rehab gyógytorna. Nagyon szépen korrigálható de időben cselekedni kell.Ez nem lesz kellemes a babának de muszáj.
2017. dec. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne dévényeshez vidd először, hanem szakorvoshoz, majd ő megmondja, ha kell dévény torna a kicsinek.
2017. dec. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így tartja magát vagy csak néha feszíti magát hátra? Mert ha jó a tartása, akkor egyszerűbb oka is lehet. Én mondjuk ekkor viszem aludni a kislányom. Ha a tartása gond akkor se aggódd magad halálra, sokszor 1-2 alkalom is látványos javulást hoz.
2017. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem ezt csinálta a kisebbik. Sőt nem is húzta a fejét, amikor húztuk a két kezét. Sem a kórházban, sem a gyerekorvosnál nem vették észre. A védőnő szúrta ki. Két napig én is figyeltem. Hasra tettem stb. És utána privát elvittem dévényeshez. Akkor volt kilenc hetes. A hátsó nyakizma feszes, az első meg túl laza volt. Ezért feszítette magát. Két hétig nem.rakhattam hasra. Heti egyszer vittem tornára. Plusz napi szinten gyakoroltam vele az ott kapott feladatokat. Öt alkalom után teljesen megszűnt a probléma.Kérdező, időben vagy. Vidd dévényeshez. Addig is ha lehet gömbölyítsd
2017. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos ilyen a tartása, nem alkalmanként csinálja. Ritka, hogy nem homorít.
2017. dec. 28. 05:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!