Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nektek is volt már hasonló...

Nektek is volt már hasonló baleset?

Figyelt kérdés

3 hónapos kislányommal aludtunk z ágyunkon, mikor a felettünk (több mint 3 éve) levő könyvespolc leszakadt, én sokkot kaptam a gyerek rögtön sírni kezdett, felkaptam, de mivel annyira megijedtem nem emlékszem mi esett rá, hány könyv, milyen és mivel kerestem a telefonom, hogy hívjam a férjem át is túrtam , azonnal vittem a sürgősségire holott nem volt rajta se egy púp se egy karcolás, semmi.

csináltal hasi és koponya ultrahangot negatív lett.

Bent maradtunk 24 órát , minden oké volt, eszik iszik rendesen, nevetgél, pisi kaki van. vérvételéből csak az derült ki, hogy kicsit érszegény. most telt le 48 óra. szerintetek van még félnivalóm? (belső vérzés, agyrázkódás)



2013. aug. 10. 16:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
72%
ha nem vitted volna be,csak figyelted volna,akkor se lett volna baj!így viszont tuti megnyugodhatsz.semmi baja:)
2013. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%

A kórházban átvizsgálták, ha ott azt mondták minden rendben, szerinted itt van valaki "látó", aki távolból megmondja, hogy talán mégsem???


Amúgy lesz még ettől cifrább dolog is míg felnő, nem kell aggodalmaskodni, mert csak beleőrülsz.

A lányom 8 hónapos, már kb. 10-szer leesett a franciaágyunkról, egyszer meg a sólámpát rántotta magára (annak sincs kevés súlya), lett is egy púp a fején :))

Sosem rohantam vele orvoshoz ilyen apróságok miatt.

2013. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kedves második, nem azt kértem hogy jósolj arra voltam kíváncsi 48 óra elteltével kell-e még tartanom valamitől és úgy érzem attól, hogy bevittem nem szarabb hanem jobb anya lettem!!
2013. aug. 10. 16:26
 4/15 anonim ***** válasza:
51%

Eleve nagyon túlreagáltad a dolgot, úgyhogy legalább most, hogy már az orvosok is megnyugtattak, hagyd abba!

Csak megijeszted a kislányodat, ami teljesen felesleges, hiszen nyilvánvalóan semmi baja.

Fognak ennél még nagyobb balesetek is történni, lazíts kicsit, különben beleőrülsz.

2013. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Első baba én meg pánikbeteg :( A polcon meg elég sok könyv volt ezért ijedezek :(
2013. aug. 10. 16:46
 6/15 anonim ***** válasza:
44%
Az ágy fölé semmit nem szabad rakni... én nem tudtam volna így nyugodtan aludni...
2013. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, köszönöm a kérdésre adott választ, marhára "hasznos" volt!!!
2013. aug. 10. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:
NYUGI. Vizsgálta orvos, mindent rendben talált. Ha a későbbiekben bármi előjöhetne, annak a tüneteire figyelmeztetett volna az orvos. Ne aggódj, az se neked, se a kicsinek nem tesz jót.
2013. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
6-os vagyok, igen, egy HASZNOS JÓ TANÁNCSNAK SZÁNTAM...
2013. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tanácsnak, bocs.
2013. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!