Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom alvása...

6 hónapos kislányom alvása katasztrófális. Éjjel felkel és úgy gondolja hogy fent is marad 1-2 óra hosszáig. Napközben alig alszik. Ez van 2 hónapja. Van rá esély hogy ez valamikor jobb lesz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, persze, kerdes, hogy mikor, es mennyi ideig. Nalunk 13 honaposan lett jobb, 15 majd 18 honaposanatmeneti visszaeses, utana 2 honapig szuper volt, majd ismet rengeteg keles, ehhez aztan tarsult az is, hogy ujra hordozni kellett, sokszor akar 3x 30-60 perceket egy ejszaka soran, vagy tobbet, aztan most 22 honaposan kezd megint normalisabb lenni. De egyszer felnonek. Tudsz kerni valamilyen segitseget?
2017. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nalunk hajnalban van igy. En is varom, hogy az ido segitsen. Ket napja hajnali fel 4-kor kelek..
2017. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normàlis.Sajnos...Idővel vàltozik,és jobb is lesz.Az én gyerekem 4 hónapos koràig oké volt,aztàn a fogzàssal minden borult.20 hónapos,és egyszer ébred éjjel.Màr beletörődtem.Olyan gyerek,aki sosem okozott "gondot" az alvàssal, szerintem nincs.Baràtnőm fia àtaludta az éjszakàt sokàig,aztàn egyik pillanatról a màsikra totàl kàosz lett az éjszaka.Szóval,ez van....Kitartàs.
2017. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze lesz jobb ha másnem 4-5 év múlva. Nálunk volt olyan időszak hónapokig, hogy éjjel 20 percenként fent volt ráadásul én egyedül vagyok vele úgyhogy teljesen kivoltam.

Aztán, olyan 15 hónapos korában állt be viszonylag rendszeresre az alvása.

2017. dec. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na az én kisfiam (3éves) mindig jó alvó volt, jelenleg többet alszik mint a kicsi ezért fura nekem, napközben 3 órát és ébreszteni kell, a kicsi napközben 2x fél órát. Remélem h tenyleg egyszer jobb lesz.
2017. dec. 30. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!