Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bejönnek a nagy melegek,...

Ha bejönnek a nagy melegek, és babámra kisruhát adok, body, vagy atléta kell alá, vagy elég maga a ruha?

Figyelt kérdés
10 hónapos, és nem tudom, hogy szoktak e adni alá valamit.
2010. jún. 4. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós és mikor pár hete jó melegek voltak én csak badyt adtam rá, habár vittünk egy vékony takarót a babakocsiba, ha mégis fázna, de nem. Nagyon tetszett neki, amúgy sem szeret vastagon felöltözve lenni. Szóval 30 fokba szerintem nem kell a bady alá semmi.
2010. jún. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, az attól s függ, mennyire meleg az a meleg :))) Amikor az ember szinte a bőrét is levenné, a gyerekeknek se jó, ha izzadnak. Olyankor elég a body magában vagy csupán egy szellős kisruha.
2010. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kell alá semmi,meglátod ha izzad azt is ,ha fázik meg hideg a kis keze-lába! Hőségben viszont csak annyit adj rá hogy ne érje nap a bőrét,ha lehet:)
2010. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nyáron ha van rá lehetőséged még a pelust is "dobd" le róla :) én plédre tettem a kistündért,nagyon élvezte:) előző voltam
2010. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A jövő hétre jósolnak melegeket végre már, ezért érdekelne a dolog. Gondolom ez még nem az az igazi nyári meleg lesz, vagy ki tudja:). Harisnyanacit ne adjak alá, az már túlzás lenne? Nem tudom, ha elmegyünk sétálni, és hirtelenjében csak egy kisruhát adok rá, nem e fogja megfújni a szél, vagy ne adj Isten megfázik, nem szeretném:(. Mindig olyan tanácstalan vagyok öltöztetés terén.
2010. jún. 4. 11:18
 6/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos, már nem csecsemő.Elég a kisruha, trikó bugyival...ilyesmi.Ne öltöztesd túl, mert hőgutát kap. Fontos, hogy ne legyen közvetlenül a napon, használj kendőt vagy kalapot.És fontos a magas faktorszámú fényvédő.
2010. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Harisnya????Eszedbe ne jusson.Majd ősszel.Te bírnád harisnyában?Ekkora gyerek már majdnem olyan hőháztartással rendelkezik, mint mi.
2010. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt mondják, egy réteggel több kell rá, mint magunkra. Tehát amikor Te már legszívesebben bikiniben flangálnál, akkor rá is bőven elég egy body.
2010. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Öltöztesd rétegesen és vigyél magaddal kis takarót ha fázik esetleg. ha melege van levetkőztetd, ha fázik feladod rá. Én viszek mindig egy vékony pulcsit és ráadom ha kell. Zokni mindig van rajta, ha nagyon meelg van estleg leveszem róla.
2010. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
1 réteggel több a még csak fekvő, alig mozgó babákra, újszülöttekre kell. Egy 10 hónapos hőháztartása már elég fejlett, sokkal többet árt a túlöltöztetés, mintha vékonyabban van öltöztetve. A harisnyát tedd el a hűvösebb napokra, amikor te is felvennéd!
2010. jún. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!