Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglalhatom le 2...

Hogyan foglalhatom le 2 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Kaja után fél-1 órávál elkezd üvőlteni. Játszok én vele, de egy idő után megunja és sír. Van olyan játék vagy valami, amivel lekötöm a figyelmét?
2011. szept. 6. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

én mesét olvasok szoptatás alatt . a nagyobb tesó is hallgatja


teszek be mesejátékot, gyerekdalokat főleg ha dolgom van.


személyesen mint játék ? főleg simogatom mondókázunk szóval testi ingerek simogatások esnek jól neki. v. felakasztok valami szineset azt tudja nézni.

2011. szept. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fejvédő volt nagy kedvence a lányomnak. Sokáig nézegette, grimaszolt neki.

Ő csatazajba cseppent a tesó miatt, nagyon bébis dolgok nem jöttek úgy elő, mint az elsőszülötteknél. Amikor csak a kicsivel voltam, vagy szoptatás idő volt, és ciróka maróka volt, meg a napjáról duruzsoltam neki, vagy még-már aludt a nagy, és pici simogatás, csörgőzés, színes dolgok mutatása, beszélgetés.

2011. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes a kislányom, ugyanilyen gondjaim vannak. Pelenkázás után elnézelődik a pelenkázón, aztán a kisányában, utána jön a játszószőnyeg, majd a babahinta, ha ezt is unja, akkor sétálok vele a lakásban, dumálok neki, ilyenkor már ásítozik, de ha nagyon sîrdogál, cicire teszem és elalszik. Mintha napról napra többet lenne el magában, örülök neki, hogy picit leköti magát.
2011. szept. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
2 hónapos ? nem kéne neki üvölteni ott van valami probléma a picurral!
2011. szept. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi nagyon sokat táncoltunk mindenféle zenére:)
2011. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Énekelj neki, tornáztasd gyengéden az ágyon fekve. Van olyan tornagyakorlat, hogy leülsz a földre, a babát pedig hassal a sípcsontodra fekteted, és úgy emeled fel a lábad, te pedig dőlsz hátra közben. Nálunk ez nagyon bejött. Apukával ketten tudjátok a babát egy lepedőre/takaróra, megfogjátok a lepedő/takaró két végét, és gurítgatjátok benne a babát óvatosan, nálunk ez is nagy siker volt. A ringatás és a táncolás is tetszett a mi babánknak.

Van egy Babamóka c. könyv, abban nagyon sok jópofa ötlet van egész 1 éves korig, hogy mivel lehet szórakoztatni egy csöppséget.

2011. szept. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!