Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dévény-módszerrel dolgozó...

Dévény-módszerrel dolgozó szakember, aki Fejér megyében dolgozik?

Figyelt kérdés
Az elérhetőségére lennék kíváncsi.
2010. jún. 4. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Felhívod a központjukat és ott megmondják.
2010. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szakácsné Judit 06-30-515-56-84. Móron van, de nagyon tele van. Én hívtam, azt mondta, majd ha lesz hely, visszahív. Ez volt 1 hete.

Székesfehérváron aki volt, az sajnos ikrekkel van GYED-en. Másról én nem tudok.

2010. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, te miért szeretnéd Dévény-tornára vinni a babádat?
2010. jún. 4. 15:58
 4/5 anonim ***** válasza:
A védőnő azt mondta, hogy a bal keze feszesebb. Ha hasra fektetem, akkor is jobban maga alá húzza. Ezért nem szimmetrikusan fekszik hason, kicsit eldől oldalra. Beszéltem már a hölggyel, azt mondta, hogy lehet, hogy szüléskor meghúzták a vállát, vagy az anyaméhben a bal keze nem fért el rendesen, ezért megszokta, hogy azt jobban felhúzza. Szerencsére ez nem olyan nagy probléma, javítható. Viszont eddig még nem kaptam tőle időpontot. Lehet, hogy elmúlik magától, már sokat javult. De azért örültem volna, ha látja egy szakember. Gyermekneurológusokban nem bízom.
2010. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És te miért?
2010. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!