Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire kirívó a...

Szerintetek mennyire kirívó a Szófia név?

Figyelt kérdés

Egy ideig a Zsófia tetszett, de a külföldi nevünkhöz jobban illik.

Szerintem nem az a kategória, mint a Amanda, Dzsesszika, Napsugár, Ajándék, Vénusz stb.

Meg a Mia, Nina, Lia, Lina, Léna.

Annyira utálom ezeket a neveket. Még a Sára is tetszik, ha nem ez.


2018. jan. 8. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Tucat..nálunk tágabb ismerősi körben tavaly 5 Szófia és Szofi született, és már idén is egy.
2018. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Hát inkább Sára mint a Szopika. De egyiket se adnám.
2018. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem kirìvó, a Sára viszont több, mint borzalmas!
2018. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Hülye kettes! Neked elgurult a gyógyszered, ha erről is a szopás jut eszedbe.

Jó, nektek nem tetszik. Ez a három valamelyike lesz.

Mert a felsorolt kategóriák jobbak??? Vagy legyen Hanna, Zselyke, Kiara, Mirijam?

2018. jan. 8. 20:32
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, és nem cigányos, de felsorolsz 1 listát, hogy mennyire utálod, köztük ott a nevem, még ha csak becézés is, de na... Mint az alsó sorból mind. Az, hogy ezeket hivatalosították, az már más kérdés...
2018. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Hát a Hanna, Zselyke, Kiara is ugyan olyan gyakori mint a Szófia. Bár nekem egyik se tetszik. A Mirjam nem rossz, nem ismerek senkit ilyen névvel.


De amúgy meg ha nektek a Szófia tetszik, miért érdekel mások véleménye? Főleg úgy, ha nem tudod elfogadni ha valakinek nem tetszik? Adjátok ez, nem csak nektek tetszik, hiszen 55. legnépszerűbb lánynév volt tavaly. Én biztos nem ezt adnám, de nem vállalhatatlan, a Mia, Nina, Lina neveknél fényévekkel szebb.

2018. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
35%

Kettes vagyok. Egy gyerek is szopik nem csak te. Neked jut eszedbe a rossz. Mellesleg meg tényleg a Szopika jut eszembe a Szofiáról, ez van.

A 3 névből egy se tetszik. Ez egy olyan oldal, ahol leirják emberek a véleményüket. Csak az olyanok mint te is, ha nem egyezik az a te elképzeléseddel, megy a lepontozás mint az oviba.


Nekem se tetszik az általad leírt igen népszerű Mirjam, Zselyke, vagy épp a Lili.


Más típust választanék.

Villő, Emőke, Veronika pl.

2018. jan. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Jézusom, a Villő, Emőke...

Úristen...

Semmi bajom a régi nevekkel, az Eszter, Lujza is tetszik, de ezek. A mamám nem adta volta 60 éve ezt a nevet. Nagyon csúnyák

2018. jan. 8. 20:43
 9/20 anonim válasza:
37%
A Hanna nagyon jó és még a Szófia is. Olyan nevet úgy sem tudsz adni ami még nem létezik vagy csak kevés van belőle szóval azt ne nézze senki,hogy ebben az évben x-en azt a nevet adták.
2018. jan. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Gizella vagy Erzsébet jobb lenne.
2018. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!