Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki gyűjti az Univer bébiétel...

Aki gyűjti az Univer bébiétel emblémákat és beküldte mikor kapott ajándékot? Létezik még a hűségakció? Lassan már másfél hónapja nem jött meg

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem elég hamar megérkeztek. zoknikat rendeltem. kb. 3 hét volt. csörögj rájuk :D
2010. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik.

[link]

Zoknit honnan rendeltél,első válaszoló?

2010. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én ezeket még akkor rendeltem, mikor még sokkal nyomibb ajándékok voltak. Kb. fél éve volt. Azóa megújultak az ajándékok, a mostaniak sokkal jobbak. Azért gyűjtöm még a nagy címkéit, mert a pocaklakónál majd jól jön. A Ringató könyvre hajtok :DDD
2010. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Én meg fürdő lepedőre gyüjtöttem,de addigra mire összegyült,már ezek az ajándékok lettek.Azota sem küldtem el.Badyt fogok kérni,meg hűtőmágnest.Kérdező ne haragudj,hogy itt "beszélgetünk".
2010. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem haragszom :)

Csak én is gyűjtöttem, és mire összejött addigra lettek az új ajándékok. Mondtam okés, jöhet a Ringató könyv is.

Hát nem jött :( Baromi csalódott vagyok, már áttértem a kecskemétire, az nagyobb kiszerelésű, az univeresből már két üveggel evett meg egyszerre, csak a gyűjtés miatt választottuk azt.

A kecskemétiből valahogy nagyobb a választék is, jobban is szereti a pici.

2010. jún. 6. 09:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,ajánlottan vagy simán küldted? Én megjártam,mondjuk én nem az univernek ,hanem egy másik anyukának küldtem,simán, 100-at,de nem kapta meg,szal lehet a postán is kellett valakinek....Amúgy küldtem be hűtőmágnesre még korábban,az kb 2-3 hét alatt ideért
2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off: Vélemény: elég gagyi minőség a body. Ajánlva feladva a címkéket, majdnem ott tartunk, hogy a boltban kapok jóval jobb minőségű, márkás bodyt.

Idétlen a szabása. Fiúknak nem ajánlom.

2010. jún. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Postakész boríték volt. Olyan, amiben benne van a postadíj ára. Itt már csak ilyent adnak ha levelet akarsz feladni. Arra nem is gondoltam, hogy még címkéket is lopnak a postások.

Legutóbb a neten vásárolt fürdőruci tűnt el, persze ajánlva kértem, de állítólag levélszekrény útján kézbesítették. (ami lehetetlen mert más is volt benne ami megjött érdekes módon átcsomagolva a reklamáció után, de mindenféle díjat követelnek hogy kinyomozzák mi volt)

2010. jún. 7. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!