Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen krémet használtok...

Milyen krémet használtok ekcémára?

Figyelt kérdés

1 évesemnek az arcán van egy kisebb ekcémás folt, kentük, de sajnos nem múlt el. A gyerekorvos szteroidos krémet írt fel rá, mielőtt kiváltom azért még szeretném megpróbálni szteroid mentesen elmúlasztani.

Egyébként nagyon érzékeny a kisfiam bőre, öblítőt, popsitörlőt nem is használok, a fürdetőre is figyelek.



2018. jan. 13. 22:59
 1/7 Zoli780806 ***** válasza:
0%
100% tiszta, finomítatlan shea vajat ajánlanék
2018. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ekcémás volt és nekünk csak a szteroidos krém vált be, na meg a gyógyszertári fürdető, hogy ne száradjon a bőre! Mi kaptunk éjszakai és nappali testápolót is. Hidd el mi aztán rengeteg dolgot kipróbáltunk! Először neki is kicsi volt, aztán tovább terjedt így kénytelenek voltunk valamit tényleg kezdeni, folyton kivakarta elkezdett neki sebzeni, szegénykém már aludni sem aludt nagyon.
2018. jan. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szteroidos krem nagyon hamar segitett (par nap), ha lehuzta a langolo ekcemat, akkor pedig aveeno kremet hasznaltunk rendszeresen, napi 2-3 alkalommal is az erintett teruleten. Igy nagyon-nagyon ritkan ujult ki az ekcema. Elotte tobb kremet is kiprobaltunk, de azok nem mukodtek ilyen jol, nagyon gyakran kijott az ekcema.
2018. jan. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sudocrem, tiszta természetes alo evera, körömvirág krém,kókuszolaj/zsír.

Amivel érintkezik legyen pamut, használjatok mosódiót, kerüljétek az agyon vegyszerezést,mert a mosószer is kihozhatja.

Tejmentes étrend,növényi étrend ( zöldségek, gyümölcsök,gabonák, magok, hüvelyesek stb.

2018. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy a krém a már meglévő problémát kezeli,de ha nem szeretnéd, hogy elő jöjjön neki sűrűn, akkor amit a fentebbi válaszomban említettem, próbáld ki.
2018. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! En is ekcemas vagyok mar eleg kis koromtol. Nekem egy idoben elmult, de most a stressztol megint kijott, es telen amugy is mindig csunyabb a borom. Amit ajanlani tudok, hogy eloszor ne zsiros kremet kenj ra, nekem azok szoktak a legrosszabbak lenni, mivel ha rakenem mondjuk a shea-vajat, vagy a sudocream-et (probaltam mindkettot) elkezd pirosodni es viszketni alatta a borom, egyaltalan nem szellozik. Nekem a tapasztalatom hogy vizes hatasu krem kell ra, nekem nagyon bejott a skin-cap nevezetu vizes bazisu kence, es azutan amikor mar nem piros a bor csak szaraz utana lehet zsirosabb kremeket is. Nekem ez a tapasztalatom, remelem minden rendben lesz:)
2018. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az utolsonak igaza van, a shea vaj legtobbszor egyaltalan nem segit, maximum ha nagyon szaraz a bor!

Massal nem nagyon tudok segiteni, nekem csak a szteroid mulasztja el:(


egy 25 eve durvan ekcemas no

2018. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!