Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell az új ízeket...

Meddig kell az új ízeket bevezetni? Ha megenne egy egész adagot is, akkor se adjak neki, csak pár kanállal, csak másnap adjak többet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ha megenné az egész adagot,add neki oda nyugodtan. Azért annyira nem kell burokba nevelni a gyerkőcöket,meg csak pont 3 kanállal adni neki. Ha ízlik neki megeszi,ha nem ízlik vagy nem kér,kiköpi.
2010. jún. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz. Én a zöldségeknél már úgy csináltam, hogy a megszokott főzelékbe kevés új dolgot kevertem. De pl a spenótot (mivel üveges volt) nem kóstoltattam, evett amennyi jól esett Neki.
2010. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
èn sem veszem el ha izlik, még semmitöl sem lett baja hála az égnek. Viszont nem passzírozom bele, ha nem kell, kap mást.
2010. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Azért a helyedben óvatos lennék. Nem mindegyik étellel merném azt megtenni, h egyből pár kanálnál többet adok neki. Pl a spárgát 8 hónaposan készítettem először babámnak, de mivel ez egy könnyebb étel, nem óvatoskodtam egy héten át, hanem első nap kapott 4-5 kanállal, másnap egy teljes adagot. A zöldborsót szintén most adtam először, hasonlóan kezdtem, 4-5 kanállal, de irtózatos szellentések és egy nyűgös du-i alvás után úgy döntöttem, egy időre felfüggesztem. El sem merem képzelni, mi lett volna ha teljes adagot adok elsőre.
2010. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek abban, hogy bizony nem árt az óvatosság. Kisfiam 5 hónapos és szinte alig tudok neki zöldséget adni annyira szeles. Ma jutottunk el addig, hogy egy fél üveg vegyes zöldség pürét megebédelt, és utánna nem volt semmilyen puki és most sincs!

Ha ízlik neki valami én sem veszem el, eszik amennyi jólesik Neki, egyértelműen megfogja a kezem és tolja el ha nem kér többet.

2010. jún. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsonak! probald meg hogy ne a vegyest add mert sok benne az összetevö, hanem egyszerre egy összetevöjüt, ugy tudni fogod melyiktöl van problema.
2010. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!