Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos státusz?

4 hónapos státusz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma voltunk a védőnőnél és amíg mérte a gyerek hosszát stb. adot egy kérdőívet, hogy töltsem ki.

Olyan kérdések voltak, amire nem tudtam válaszolni.

Pl. Hason fekve az oladlról nyújtott játékért a másik kezével nyúl?

Ti ilyeneket szoktatok nézni? Mert bevallom, hogy ha jászunk akkor én ilyenekre nem figyelek. Figyelem, hogy forduljon, megfogja a jáékot meg ilyen (fonosabb) dolgokat, de konkrétan ilyenre nem, hogy melyik kezével nyúl éppen a játékért.

A védőnő meg kb. leszúrt, hogy miér nem figyelem.



2018. jan. 16. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

Hát inkább hagyjuk ezeket a kérdéseket... Már nem emlékszem mikor, de van olyan kérdés, h apró dolgokat felvesz-e az ujjaival (legalábbis a védônô így tette fel a kérdést). Hát basszus, nem adok neki apró dolgokat és figyelek is rá, h ne kerûljön a keze ügyébe, hiszen fulladás veszélyes.


Szerintem ne vedd a lelkedre, a védônôvel ne foglalkozz. Ha annyira komolyan veszi, nyújtson neki egy játékot és nézze meg. De nálunk nem veszik ezt véresen komolyan, sztem ne aggódj! :)

2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En megkerestem a neten a kerdoivet (valamelyik jogszabaly melleklete) es mindig felkeszultem mire mentunk... :)
2018. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nekünk szólt a védőnő az elején, hogy ezekre a státusz vizsgálatokra van egy kötelező kérdőív amit letudok tölteni és vagy kinyomtatva, kitöltve viszem vagy csak megfigyelés és úgy válaszolok rá! [link] Ezen a linken megtalálod őket!
2018. jan. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!