Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Zita név tetszik neked?

A Zita név tetszik neked?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 23:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem tetszik.

Valahogy a parazita ugrik bele egybol.

2018. jan. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
41%

Minden nevet lehet csúfolni, a gyerekek vannak olyan kreatívak hogy bármilyen névből kihoznak valamit.


Szerintem szép név a Zita, bár becézni hogy gondoltátok? Zituska? Ez nekem nem annyira tetszik. De amúgy a becézetlen formája szép, és felnőttkorban sem lesz vele problémája.

2018. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nem becéznénk sehogy, szerintem sok név önmagában szép, ahogy a Zita is. Borzalmas ahogy a Zalánt, Hunort elrontják azzal, hogy Zali és Huni.. Szerintem nem kell mindent erőltetni.
2018. jan. 19. 11:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Szép. Ha nagyon akarjátok becézni, lehet Zizi :)
2018. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ti nem becéznétek, de míg kicsi, biztos lesz becézve valahogy. Gondolj másokra, a családon belül vagy óvónőkre, tanárokra, akik tapasztalatom szerint előszeretettel használják a "ka/ke" kicsinyítőjelzőt. Ez engem nagyon zavart, mert a szüleim sosem hívtak így, de sógornőm például a mai napig szereti, ha Ágikának hívják.

A "Huni" helyett mondjuk a Hunorka jobban hangzik

2018. jan. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A kisfiamnak is olyan a neve, hogy nem lehet becézni. De nem is becézi senki. A ka ke mondjuk bármihez odatehető igazad van. Zitácska. :D
2018. jan. 19. 12:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a nevem, szerintem viselhető név.
2018. jan. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!