Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Történt valakivel ilyen SoS,...

Történt valakivel ilyen SoS, Ugye nem lesz baja a csecsemőnek?

Figyelt kérdés

Tegnap jottunk haza az ujszulottunkel .

Es ma pelenkazaskor kakis lett a koldokcsonk hivtam az ugyeletet elmondtak mit tegyunk de valakinek van ilyen tapasztalata az segithetne


2018. jan. 21. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Mit mondtak, mit kell tenni?
2018. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Letisztítod, fertőtleníted (egyébként is alkohollal kezeled gondolom) ennyi. Ettől baja nem lesz.
2018. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom.Azt mondtak nem lesz gond szepen kitoroltuk alkohollal .nagyon alaposan ennyit mondtak.

Megkerdezhetem utolso valaszolo hogy neked volt ilyen ?:(

2018. jan. 21. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fertőtlenìtsd le azzal az oldattal amit erre a cèlra kaptàl. Ennyi. Nekünk ezt a papìrra is ràìrtàk. És nyugodj meg, ne paràzz ennyire, kèsőbb nagyobb gondok is lesznek :)
2018. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Huu na most higgadj le. Ennél durvább dolgok is fognak történni vele, mi lesz veled akkor? Tisztísd ki aztán annyi. Nem lesz semmi baja
2018. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem. Nem történt ulyen. De gondoktam ez megoldás lenne. A lényeg h ne pánikoj be. Leszbek sokkak durvább dokgok is mikor neked kell higgattnak maradbid.

Pl eksö hnyásos vírus, első 40 fokos láz.

Vagy az én lányom pl belenyalt a neogranormonba ;)

2018. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
#6-os, az én kisfiam a Sudocremet szereti... 😂😂😂 Nyáron megevett egy fél termékmintatégellyel. Jó, nagy részét szétkente magán, de még mindig dugdosom előle a használatban lévő nagy tégelyt, imád beletúrni és az arcába kenni. 😜
2018. jan. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velünk még a kórházban történt, (1 napos volt a baba) még a magzatszurok ürült, és nem tudom hogyan, de a háta közepétől, elől-hátul, mindenhol olyan lett. Megijedtem, mentem segítséget kérni a csecsemős nővérektől, megfürdették, a köldökcsonkot megtisztogatták, nem lett semmi baj.
2018. jan. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!