Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemönek aktivátor vagy...

Seron13 kérdése:

Csecsemönek aktivátor vagy colief csepp?

Figyelt kérdés
2hetes a kisbabám és borzasztó hasfájós.egész éjszaka ordit.tápszerböl már a harmadikat probáljuk.aloevera aktivátor kinek vált be és hol vette?vagy colief csepp?
2017. márc. 7. 07:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a coliefben jobban hiszek. Nálunk csak enyhítette a panaszokat mondjuk, egyébként kiderült tejallergiás de a laktózt se bírja úgyhogy bármit feleslegesen próbáltunk. 7. tápszer volt a Pepti, 8. Pregomin. Szóval sokat kipróbáltunk addig. (Laktózmentes tejtermékeket se bírta 1 évesen addig azt hittük csak laktózérzékeny)
2017. márc. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

ez az aktivátor szerintem egy nagy humbug, már bocsánat. Eleve kozmetikumként van forgalomban...van benne kozmetikai tartósítószer, parabén meg minden szutyok, tuti hogy nem adnám a két hetes babámnak. Inkább a colief, de az is csak akkor használ, ha bizonyítottan tejcukor érzékeny a gyerek. Én már kettő hasfájós babám vagyok túl, plusz egy harmadik a tesómé, szerintem egyedül a

1. Espumisan vagy Infacol (Espumisanból az újabb, 5 cseppes változat szerintem a legjobb!

2. szélcső, naponta 1x, 2x, lefekvés előtt mindenképp, illetve amikor ordít a fájdalomtól (nem kell parázni, nincs hozzászokás, én már csak tudom)

3. büfizetés, folyton...

4. az idő. 2 hónapos koruk után azért már sokat javul

2017. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi Biogaiat használtunk, kell neki 1 hét, mire kifejti a hatását, de bevált.

Ezt az aloés cuccot meg nem hiszem, hogy bármikor is beadnám, a honlapjuk szerint arcra való, van benne pár fincsi tartósító is.

2017. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi is espumisan-t használtunk. Harmadannyiba kerül mint az infacol.
2017. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.az infacol nálunk sajna nem vált be meg a dr nö is kiirt egy szirupot attól meg székrekedése lett.abba is hagytuk.
2017. márc. 7. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nalunk espumisan cseppek valtak be. Bar meg itt ott nyoszorog ejjelente. De orulok hogY enyhitette.
2017. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!