Eysan024 kérdése:

Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Hallodtam olyat hogy két embernek össze kell szoknia , vagyis el kell telnie időnek mire a dolgok képesek össze állni. Valós ez ? Hónapok telnek el mire két ember össze szokik?? Magyarul mondva egy éve együtt vagyunk megszakítással védekeztünk. Mostmár szeretnénk babát és bennem megy el . Igy már van esélyem akàr az azonnali terhességre ?

2018. jan. 23. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha megvolt az egy év, akkor most már igen. Amúgy meg:

[link]

2018. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
3 napja voltunk együtt mikor teherbe estem, akkor voltunk együtt először, szerinted mennyire voltunk összeszokva?
2018. jan. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Micsoda? Össze kell szoknotok, hogy teherbe tudj esni? Ne haragudj, de ez butaság.🙂

Nagyon sokan az egyéjszakás kalandból esnek teherbe például, és gondolom ők sem ismerték egymást több éve.

Ha egészségesek vagytok mindketten akkor nyilván van esély rá, hogy azonnal teherbe ess, de ez nem törvényszerű. Van akinek 1 hónap próbálkozás után jön össze, van akinek fél év, 1 év. Semmi köze az összeszokáshoz.

2018. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Első aktusból, menstruáció közben, megszakításból lettem terhes. Szerinted?:-D
2018. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mi 8,5 honapja vagyunk egyutt kezdettol kezdve nem vedekeztunk. az utobbi idobe nagyon szerettuk volna mar mind a ketten, de nem jott ossze pedig rendszeresen szexelunk. 1 hete kellett volna megjonnie tegnap vettem tesztet es pozitiv lett. ;)

(pont a szulinapomon)

ha egybol nem jon ossze ne add fel!

2018. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5/5 vagyok. kezdettol fogva*
2018. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!