Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek ha nem lenne...

Mit tennétek ha nem lenne aram ejjel es nem tudnatok futeni az egy honapos babara?

Figyelt kérdés
2018. jan. 24. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Rugi,polya,takaro vagy magam mellé venném és jol betakaroznank...
2018. jan. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

A hideg levegő belélegzése is okozhat megfázást, hiába a sok réteg.

Én átmennék rokonhoz a kicsivel.

2018. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Én is átmennék rokonhoz, baráthoz vele. Még rosszabb ha magad mellé veszed, a testmelegedtől esetleg megizzad, utána meg jól megfázik a fűtetlen lakásban.
2018. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Menjetek át valahová ha van rá lehetőség. Ha nincs akkor esetleg a gáztüzhelyt nem tudod begyújtani?
2018. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ez sok mindentől függ. Ilyen jó időben nálunk fűtés nélkül sem megy 19-20 fok alá a hőmérséklet a házban. Így semmi extra óvintézkedés nem kellene, de este nem fürdetném meg. De ha hideg lenne, akkor mennénk a szüleimhez.
2018. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
Átmennék valakihez, vagy kivennék egy szobát valahol
2018. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vegul megjott az aram. Itt sajna kihul a haz,mert anyoseknal van a termosztat es allandoan lehajtjak, en pedig olajradiatorral tartom itt a kicsi szobajaba a 20-21 fokot.
2018. jan. 24. 22:02
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Én bevittem volna a legkisebb helyiségbe, akár a 3nmes fürdőbe, vagy kamrába, kibéleltem volna rendesen takarókkal, párnákkal, alulra miniszőnyeggel is, és itt aludtunk volna. Simán be lehet szuszogni 22-23 fokra egy kisszobát. Be kell csukni az ablakot, ajtót, és 2 órán belül meleg lesz.


Én aludtam a fürdőben így a másfélévesemmel(egy egér eltűnt a lakásban), nagyon gyorsan meleg lett. 2,40 volt a belmagasság, nem volt külső fel egyik sem.


Ha tudod, hogy kihűl minden, és nem lesz áram, csinálj egy sátrat lepedőből vagy valami vékonyabb anyagból, menj bele te is és a gyerek is, te alsóbb szinten legyél, hogy hozzád szálljon le a széndioxid meg a hideg. A meleget valamennyire benntartja majd, illetve csak annyira, amennyi idő alatt újra be tudod fűteni. Néha engedni kell be egy kis frisslevegőt a sátorba, éjjel felkelsz pl 3 óránként, és kész.


Praktikus asztal alá bekuckózni.


Persze csak akkor, ha nem tudsz máshova menni hirtelen reggelig.

2018. jan. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

8-astól konkrét tippeket hallhattunk esetleges apokalipszis idejére. :D

Azt lehagytad hogy jól jön 1-2 tehén vagy szamár a beleheléshez, Betlehemben már egyszer bevált. :D

2018. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

;)


Beszereznék egy gázkályhát vész esetére. (palackkal működőt)

2018. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!