Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási fájdalomra mit adtatok?

Fogzási fájdalomra mit adtatok?

Figyelt kérdés
Egy hete legalább már, higy visító szenvedéses napjaink vannak reggel-este. nem szeparáció szorongás,úgy vélem, mellette vagyok is visit. Dentinox van, de lassan doboz számra vehetném, lassan nem használ. Nurofent is kapott hét elején, hát passzolom,hogy használt e vmit. Viburcol (jól írtam?) Vettünk ér valamit? Ez az anaftin semmire se jó. Tipp? (2.baba elsonél alig éreztük meg a fogzást, nála tehetetlenek vagyunk)
2018. febr. 2. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Dologél! Nekünk az jobb volt, mint a Dentinox.
2018. febr. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén Dologelt, mást nem is próbáltunk, mert bejött
2018. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osa gél, természetes, gyógynövény alapú.
2018. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Behűtős rágókával kombinálva. Meg persze felhőtlen, minden kételytől és aggodalomtól mentes szeretettel, de kell ezt mondani?
2018. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dologél helyett mi egy Bedegél nevű fogzáskönnyítőt használunk védőnő javaslatára. Kevesebb benne a valeriána( a dologél egy az egyben leszedálta a fiamat) és plusz van benne orvosi zsálya ami nagyon jó gyulladás csökkentő.
2018. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viburcol kúp is nagyon jó! Ez is csak gyógynövényes cucc, nem gyógyszer. Nem tud hozzászokni, a védőnőm szerint adhatom folyamatosan, de én nem teszem, csak ha nagyon durva a helyzet. Ilyenkor kb 20perc és nyugodtabb. Dentinox az elején használt, mára semmit sem ér. Nálunk már lassan itt az idő, már nagyon dagadt és recés az ínye.. Kitartást!
2018. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!