Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor adtatok a baba...

Ti mikor adtatok a baba kezébe babapiskotát? Csak hogy "nyalogassa" nem az ételbe!

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
1 év körül
2018. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Kb. 3 éves korában.
2018. jan. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%

Konkrétan a babapiskóta érdekel vagy a rágcsálnivaló kekszek?


9hónaposan adtam a fiamnak tönköly babakekszet, h próbálja rágcsálni. 2foga volt. Persze ott vagyok vele mindig, de ügyes.

2018. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem mert a barátnőm babája 5honapos és mondta hogy már adja a kicsinek a babapiskotát,gyümölcsel együtt meg csak ugy a kezébe is.Én emlékszem mikor az én gyerekeim kicsik voltak csak 8-9honapos korukban adtam először egy felet amit el "szopogattak"

Kicsit korainak tartom ...

2018. jan. 8. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Az ő dolga. Szerintem te sem csináltad sokkal jobban. Én 8-9 hónaposnak sem adnék.
2018. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

A babapiskota tojast is tartalmaz 1 ev alatt nem adhato.

De az összetevoje olyan is, hogy max sütibe valo inkabb felnotteknek.

Megtevesztö a neve.

2018. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5ös lehet hogy nem csináltam jobban de 25évvel ezelőtt nem ilyen volt a hozzátáplálással kapcsolatos hozzáállás :) akkor nekem azt mondták szabad igy adtam nekik :)
2018. jan. 8. 19:09
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Én 1 éves kor után.

De kb 10 hónapos kortól néha adtam neki pufit a kezébe. 6 foga volt.

2018. jan. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Masfel evesen.
2018. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Én 5 hónapos kor körül adtam neki. 1-2 szép majszolás után a torkára ment, mert nagy darabot harapott le. Emiatt szüneteltettem a dolgot.


Utólag visszanézve bánom.


Elmúlt 1 éves és ha most adnék a kezébe, már keményen harapná, nem nyalogatná, viszont nem rág még, így lehetetlen most adni neki. Szárazon nyelné le, ami nem megy ugye. 1 éves múlt és nem adhatok neki ilyeneket még..


Úgyhogy a tesónál szintén megpróbálom 6 hónap körül és igenis a félrenyelés lehetősége mellett (elsősegély tanfolyam fontos!!!) segíteni fogom, hogy meg tudja tanulni az önálló evést. Ezalatt a megfelelő nagyságú harapás és rágás megtanulását értem.

2018. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!