Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hósom nagyon ritkán utánoz,...

16 hósom nagyon ritkán utánoz, aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom hogy soha, és tudom hasonlítgatni sem kéne, de mindenki mondja hogy az ő gyereke próbál teregetni, sepregetni, felmosni, porszívózni. Láttam ma is, hogy egy vele egykorú “szerel”, fúrt, kalapált. Hát az enyém nem utànoz ilyeneket, egyedül ronggyal törölget, de azt is ritkán. Hiába mutogatom neki itthon ezeket és látja is napi szinten, egyszerűen nem érdekli. Viszont grimaszol utànunk, szeret babázni, eteti a kis állatait. Ha tv-ben lát valamit, azt is utánozza néha. Amúgy rendben fejlődik. Aggódjak, vagy ne?

#baba #utánozás #utánzás hiánya
2018. febr. 2. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne
2018. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. febr. 2. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Enyém 17 hónapos, és nem utánoz.

Viszont játszik, rajzok (nyilván még csak össze vissza), játszóterezik, csúszdázik (egyedül is), és még egy csomó mindent csinál.

Sosem tanítottam arra, hogy utánozzon.

2018. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!