Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezen nem kéne aggódnom?...

Ezen nem kéne aggódnom? Nagyon ritkán fordul csak elő?

Figyelt kérdés

5 hetes terhesen a baba korának megfelelő méretű petezsák és benne egy szikhólyag volt látható. Embrió, szívhang még nem. Gyötör az, hogy esetleg még jövő héten sem lesz szívhang, pedig gondolom ezek ritka dolgok, a természetes az, hogy növekszik szépen és kialakul a szívcső. Ugye?

Amúgy okom nincs az aggodalomra, nem volt semmi rossz tapasztalatom, ilyesmi...

jó lenne megnyugtató választ kapni.

köszi


2012. febr. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


5 hetesen nekem is csak petezsákot láttak,2 hét múlva kellett visszamennem akkor már volt pulzálás is!Azóta 2 éves a kisfiam,és most 6 hetes vagyok,pénteken megyek dokihoz először!

2012. febr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oh gratulálok.
2012. febr. 27. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Jövőhéten már lesz szívhang!Gratulálok..sok boldogságot:))
2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 hetesen ennyi több, mint elég, nekem is ez látszott, és mégis itt rugdossa az oldalam... És igen, legyen az alapfeltételezésed, hogy amíg semmi, de semmi nem utal az ellenkezőjére, addig az a pötty baba szépen nő, ahogy kell neki. :) /Könnyű mondani, én is mindenen parázós vagyok. :))/


29 hetes kismama

2012. febr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!