Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lehet, hogy alig mozog...

Miért lehet, hogy alig mozog pár napja a babám? Aggódnom kellene? 25 hetes vagyok és pár napja alig érzem a mozgását, azt is ritkán és gyengén.

Figyelt kérdés
Előtte is úgy volt, hogy napközben a sok jövés menés és tennivaló mellett nem is figyeltem hogy mozog e, így nem is éreztem, esténként ha lepihentem vagy ültem a számítógép előtt éreztem hogy mozgolódik, rugdosgat, meg reggelente éreztem mikor felkeltem és általában ha hanyatt feküdtem. Az utóbbi 2-3 napban viszont ha nagyon figyelek sem érzem, simogatom a hasam, megbökdösöm, és nagy sokára jön egy apró válasz egy-két pici mozgás. Egyébként nagyon sokat jövök.megyek egész nap, el is fáradok nap végére. ez befolyásolhatja hogy mennyire élénk? Mert más panaszom nincs, 23 hetesen uh-n is minden rendben volt(igaz az már 2 hete volt), annyi van még, hogy szinte fáj, ha ülök ,mert jobb oldalon nagyon fájnak a bordáim, mintha kést forgatnának bele. Egyáltalán mennyit kell mozognia egy 25 hetes babának? Mikortól kezdjek jobban aggódni, ha már egyáltalán nem érzek még egy apró mozgást sem?
2011. máj. 27. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha érzed őt, akkor nincs baj. Nem kell minden nap intenzíven mozognia! A lényeg, hogy picit mozogjon!

Ha nagyon nem éreznéd, akkor tegyél a pocakodhoz valami hideget, nekem olyankor hamar reagált rá a babám, tulajdonképpen kikérte,hogy miért szekálom. :)

Nekem minden nap mozgott, de jó időben sokszor belustult, és pihent.

Én akkor ijednék meg, ha több órán keresztül semmit sem éreznék, még akkor sem ha pihenek! Akkor inkább felkeresném a dokit, egy köztes uh-ra!

2011. máj. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!