Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Rebeka névhez?...

Mit szóltok a Rebeka névhez? Nektek milyen nevek tetszenek? (fiú, lány egyaránt)

Figyelt kérdés
2018. febr. 2. 16:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem szép név.

Nekem tetszik:

Réka, Lujza, Franciska, Izabella, Sarolta, Julianna, Regina, Henrietta, Marianna, Viktória, Rita, Karolina


Miklós, Márk, Erik, Zsolt, Zoltán, Viktor, András, Bertalan, Simon, Vince, Lőrinc, Balázs, Andor, Róbert

2018. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sokáig a Rebeka volt a favorit. De a vezetéknévhez nem illik és a férjemnek nem tetszik.
2018. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2018. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Az én lányomat Rebekának hívják. :-) Ami még esélyes volt: Kamilla, Izabella, Réka.
2018. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Szep nev :) nalunk Alexandra, Renata, Timea a favorit.
2018. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2018. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%

Nekem egyik kedvenc lány nevem, viszont férjemnek nem tetszik.

Lányunk Boglárka lett. Ha a tesó akivel terhes vagyok is lány lesz akkor Viola lesz.


Fiú nevek ami nekem tetszik: Róbert, Gábor, Gábriel, Ruben, Robertó, Robin, Rafael, Ádám, Krisztián, Richárd...


De férjemnek egyik fiú név se tetszik azok közül ami nekem tehát elég nehéz lesz igy választani ha netán fiú lesz a második.

2018. febr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Einmoment válasza:
Szerintem is nagyon szép név a Rebeka. Nálam a Vivien a favorit. Nehéz megfelelő nevet találni a születendő gyermeknek. De mindenképpen érdemes odafigyelni a hangzására is, hogy összhangban legyen a vezetéknévvel.
2018. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is nehéz volt a névválasztás mert ami a férjemnek tetszett az nekem nem, ami nekem tetszett neki nem. Vettem névkatalógust és kezdtem olvasni a neveket mondtam, hogy szóljon amelyik jó lesz. Ez se jött be. Végül egy vasárnapi ebédnél mikor mindannyian otthon voltunk kis cédulákat osztottam ki és mondtam, hogy mindenki írjon egy fiú nevet, Így lett a sógorom ötlete alapján a fiam Gábor. Ugyanígy tettem a lány nevekkel is és Anyósom az Annamária nevet írta. A kérdés eldőlt, ebből tovább vita nem volt
2018. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Persze szép név a Rebeka, Renáta, Regina, Rózsa is (ha "R" kell).

Érdemes figyelni a vezetéknévvel hogyan hangzik.

A mostanában divatos nevek némelyikéről úgy érzem, hogy kitolás a gyerekkel ha túl szokatlan különleges nevet adnak neki

2018. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!