Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem beszel a 2eves...

Miert nem beszel a 2eves kislanyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok a kislányom 2 eves lessz most februar 16an...de meg nem akar beszelni annyit mond hogy apa de folyton csak uuu zik ..voltunk mar orvosnal nincs semmi baja...regebben sokat veszekedtunk parommal de most mar nem az is baj lehetett?? Vagy mi az oka hogy nem akae beszelni??:o az ismerosunk gyereke 2.5eves de mar mindent tud mondani..ugye ez nem jelent bajt??
2018. febr. 2. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Én is 3 évesen kezdtem elöször beszélni. Ha az orvosnál nincs semmi baja, akkor nincs is semmi baja

Teljesen normális, hogy még nem beszél, ne méregesd más gyerekekhez a sajátodat, mert minden kicsi más ütemben fejlődik

2018. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom!!
2018. febr. 2. 18:50
 3/15 anonim ***** válasza:

Augusztusban volt 2 a lányom. A "nem;en kívül mást nem mondott. Karácsony előtt egy héttel egyik napról a másikra elkezdte utánozni a szavaimat.

Egyenlőre ott tart h rövid mondatokat (helytelenül) mond. Pisilni kell, inni kérsz stb. Van ilyen

2018. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál voltatok? Mit vizsgált az orvos?
2018. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom márciusban lesz 2, és csak gagyog egyelőre. Mamama bababa dejdejdej vavava (kutyára), ennyi a szókincse.
2018. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Gyerek orvosnal..megneztek a hallasat vert vettek tole a nyelvet is megneztek de mondtak nincs semmi baja
2018. febr. 2. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Az én 1 éves kisfiam sem beszél. Minket küldenek hallásvizsgálatra meg logopédushoz. Első baba, nem tudom mi a normális, de én úgy látom ő még nem értett a beszédre.
2018. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan túlzás logopédushoz küldeni az 1 évest, mint a 2 évest nem küldeni sehova és csak legyinteni.
2018. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokat beszéltek hozzá? Kitaláljátok mindig, hogy mit szeretne? Válaszold meg ezt a két kérdést magadnak, és megválaszoltad a fő kérdéseidet is, remélhetőleg. Mert ha nem, akkor doki.
2018. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen perszee sokat beszelunk hozza eneklunk neki meselunk jatszunk vele..es o is megerti mi mit mondunk neki es miiis megertjuk ot csak meg megszolalni nem akar csak a maga nyelven :)
2018. febr. 3. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!