Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Graciella név vélemény?...

Graciella név vélemény? Becézve: Gracie ("Grészi")

Figyelt kérdés

Rövid, 4 betűs német vezetéknév:

M _ _ l


Szeretnénk, ha Németországban és Magyarországon is kiejthető, s nem túl extrém név lenne, ami nem gyakori.


2018. febr. 7. 20:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon az ahogy írják úgy ejtik szabály érvényes, így a gyerek nevét Graciellának kell ejteni és ugyan te becezheted, ahogy csak akarod, ha azt írod, a gyerek beceneve Gracie, akkor azt épp ugyanígy fogják kimondani.
2018. febr. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%

A 90-es években futó Esmeralda sorozatban volt Graciella szereplő, és minden kisebbségi ebből a sorozatból választott. Pár évvel később nem egy kis Graciella után kiabált az anyja.


Szóval ez spanyol név, Németországban és itthon is elég extrém.


Szerintem válassz inkább valami török nevet, hiszen itthon most a török sorozatok a menők, Németországban meg sok-sok török él (szerintem előbb-utóbb ők lesznek többségben), így a török névvel nem tudsz melléfogni.

2018. febr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Legyen mondjuk Jumurdzsák
2018. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A Gracie becézés tetszik, a teljes név nem, de mondjuk Grace?
2018. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szerintem agyadra ment a túl sok latin-amerikai szappanopera nézés, kérdező! Térj már észhez! Te magyar vagy, vagy nem?


Ha az apa német, akinek a vezetéknevéből betűkitalálós akasztófarejtvényt szimulálsz, akkor is tudsz keresni normális neveket, amelyeket mindkét országban könnyen ki tudnak mondani, viszont ha itt te titkolózol, azzal aztán nem segítesz megfelelőbb alternatívákat találni!

2018. febr. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Érdekesek a válaszok:) engem pont így hivnak már húsz éve és mindenki imádja a nevemet és csak dicsérik :) plusz én is imádom hiszen nem úgy hívnak mint minden második idiotat. Amúgy szerintem nyugodtan add neki a nevet hiszen csodálatos és a becézése is. A sok iriggyel, akik itt írtak ne torodj hiszen földhöz ragadtak ahogy a válaszokból elnézem.:)
2018. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!