Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kis fiút várok RONEL név...

Kis fiút várok RONEL név becézve RONI?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 16:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Olyan név nincs, hogy Ronel. Ezek csak véletlenszerűen leütött billentyűk a klaviatúrán.
2017. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem adnám. Egyrészt a hangzása sem tetszik, másrészt ezt a nevet 10 emberből 9 soha életében nem hallotta, ennek megfelelően is reagálnának.
2017. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Borzasztó
2017. márc. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Inkább kapja az apja nevét. Ezerszer jobban járna sok gyerek. Szörnyű neveket találnak a kismamák.
2017. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi erővel Nellinek is becézhetnétek...nagyon nem szép név, valóban kisebbségi. Más lehetőség nincs?
2017. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Izraeli név. Nem is értem miért kell egyből 'cigányozni'.

Nem kell ahhoz romának lenni, hogy ilyen nevet kapjon. Sokkal egyedibbek, mint a Petike, Zolika, vagy a Bencus.

Óvodában, iskolában ezekre a nevekre, egy osztályban legalább 3-an felnéznek. Miért kell a megszokott tömegneveket adni? Atyaég.

2017. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Tévedsz, első, ez egy anyakonyvezheto ferfi név. ... Más kérdés, hogy szerintem 100 emberből 99 eleve azt hiszi majd, lányról van szó. ...
2017. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

Hát az biztos, hogy egyedibb, mint a Petike vagy a Zolika, csak nem épp pozitív értelemben. Én még mindig jobban örülnék, ha a nevemet hallva még ketten felnéznének az osztályban, mintha 100 emberből 99 azt sem tudná a nevemről, hogy eszik-e vagy isszák.

Azzal egyetértek, hogy nem kell rögtön cigányozni.

2017. márc. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

zraeli név. Nem is értem miért kell egyből 'cigányozni'.

Nem kell ahhoz romának lenni, hogy ilyen nevet kapjon. Sokkal egyedibbek, mint a Petike, Zolika, vagy a Bencus.

Óvodában, iskolában ezekre a nevekre, egy osztályban legalább 3-an felnéznek. Miért kell a megszokott tömegneveket adni? Atyaég.


Akkor visszakérdezek. Miért kell ilyen borzalmas agyoncifrázott neveket adni, amiről azt se tudni fiú vagy lánynév-e? Az én gyerekem inkább legyen a 100. Petike az oviban, mint az egyetlen olyan nevű, amit még ő se tud kimondani. Nem attól lesz egyedi a gyerek ha borzalmas nevet kap. Magyar gyereknek miért nem lehet normális, Magyarországon is vállalható nevet adni? Mér Péter a ritka a sok Noel, Benett, Kolen, Leona, Zara stb mellett...

2017. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

"Miért kell a megszokott tömegneveket adni? Atyaég."

Tudod mi az atyaég ? Az ehhez hasonló szörnyűséges nevek. Azért van átmenet a Ronel és Bence között. Normális magyar névből is van ritkább. És igen, inkább egy Zoltán, mint ez.

2017. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!