Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hetesen csak 3 percet van...

14 hetesen csak 3 percet van el hason a babám. Vinnem kellene már emiatt szakemberhez?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Sok baba nem szeret hason. Így nem tud pl.körülnézni.
2018. febr. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem.De fokozatosan emeld a perceket.3 hónaposan 8perc körül járunk és most már nyúl játékokért is.
2018. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Megmondom őszintén, hogy szerintem nem túl jó. Az enyém se volt el sokkal többet. Picit le van maradva a mozgásfejlődésbe (teljesen egészséges amúgy), de nem mondom, hogy a kettő között összefüggés van, de sose lehet tudni.
2018. febr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik, hogy nem tud, inkább nem akar tovább úgy lenni. Függőleges helyzetben már legalább másfél hónapja tartja magát, de lehet több is, a pihenőszékből már konkrétan felüléseket csinál, annyira felhúzza magát. Szóval nem értem...
2018. febr. 8. 16:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele, egyszerűen csak nem szeret hason lenni. Az én fiam is ilyen :) elejétől kezdve mondta védőnő gyerekorvos mindenki hogy napkozben ébren lehető legtöbbet legyen hason. Aha csak 5 percet után úgy visitott mint akit nyuznak, emiatt nagyon féltem is mert pl fekvő helyzetből nem akarta húzni a fejét magával amikor kezenel fogva húzzuk ulohelyzetbe, és hason fekve kinyomni se akarta magát egy darabig. Aggódtam, és lám amikor 3-4 honaposan volt a tesztelés gyönyörűen kinyomta magát hason fekve, húzta a fejét magával ulohelyzetbe minden csinált :) most 6 hónapos és még mindig nem szeret 5 percnél tovább lenni hason :) nyugi nincs semmi baj vele, nem fog rosszul fejlődni ettől még a babád, mindent fog ő időben csinálni majd meglatod :P
2018. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!