Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik/aludt a babátok...

Mennyit alszik/aludt a babátok 5-6 hetesen? A napi 10-12 óra nagyon kevésnek számít?

Figyelt kérdés
5 hetes a babám. Az éjszaka aludt 2-től 8-ig és napközben még 3 órát. Szóval ma csak 9 órát összesen. Nagyon nyűgös, hasfájós és a kevés alvás miatt minden csak rosszabb. El-el szundikál, de egy pisszenésre felébred. Nem tudom mit tehetnék. Nagyon nehéz az is, hogy leghamarabb éjfélkor alszik csak el, rosszabb esetben 1-2 órakor. Hiába próbálok napirendet kialakítani, nála semmit sem ér a dolog.
2017. dec. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon kevés, a 15 hónapos fiam kb 13 órát alszik naponta (még 2x 1-1,5 órát alszik napközben, éjjel este 7től reggel 6ig)
2017. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát 5-6 hetesen már nagyjából kirajzolodott egy kis napirend.

Napkozben aludt 3x 2orat ± este pedig 8tol reggel 6-7ig úgy hogy 1x kel enni. Ez persze 2 hónapos korában elromlott, mármint az éjszaka. De az én lány egy percig nem volt hasfajos szerencsére.

2017. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Az jo nektek ha a mellkasodon alszik? A lányom imádja főleg ha beteg sokkal jobban, nyugodtabban alszik úgy.

2017. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, szeret a mellkasomon aludni, de csak akkor, amikor amúgy is aludna, szóval nem tudok extra pár óra alvást kicsikarni tőle így sem sajnos :(
2017. dec. 4. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a fiam is ennyit aludt ebben a korban. Aztán idővel már elaludt 11kor, majd 10kor és így tovább. 4 hóbaposan már volt, hogy 7 órakor elaludt. Szóval kitartás, lesz ez jobb is.
2017. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!