Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának milyen...

1 hónapos babának milyen játékot érdemes venni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:

hát játszani nem fog még pár hónapig, de 2-3 hónaposan már elkezdi nézegetni a dolgokat, fogdosni esetleg az ilyen olyan csörgő zörgő állatkákat, textil könyveket stb.

mivel hamar kinövik ezeket a dolgokat inkább olyat vegyél amivel fél évesen már eltud játszani....pancsi könyvet, pancsi játékot, textil könyvet. De ha ajándékba gondolkodsz barátnak, akkor vehetsz pelenkát, törlőkendőt, esetleg bodykat mondjuk fél éves méretre (74-86-os körül) szerintem ezeknek jobban örül egy kismama mint egy ezredik kis csörgő zörgőnek

2018. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Saját babának lenni :) már nagyon nézelődik, és fogalmam sincs, mi kötné le. Most az a napi program, hogy mászkálok vele a lakásban, és mindent bámul :D ezért gondoltam, kéne neki valami játék, ami érdekelheti
2018. febr. 8. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Én kihajtós könyvet állítottam fel mellé, hogy mikor nappal a játszószőnyegen fekszik, tudja nézegetni.

Ha újra olyan pici lenne, akkor már ilyen korban szereztem volna neki egy olyan játszószőnyeget, aminek látványos a játék hídja.


Vagy másik lehetőség az ágyra szerelhető forgó. Ikeában nagyon cukik vannak.

2018. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem érdemes szerintem. Annyira pici, hogy a hangok és a fények így is "sok" neki. Mi is költöttünk minden féle jàtékra amit nem tudunk egyenlőre kihasznàlni, esetleg amit kezd megszeretni az a baba hinta.
2018. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kaptunk most a nagyitól egy ilyen ágyra szerelhető, forgó micsodát ami zenél, és vetít, az nagyon tetszik neki. Egyenlőre elég neki úgy látom :D
2018. febr. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!