Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki milyen cumit használ 6...

Ki milyen cumit használ 6 hónapos babájánál?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmaban vagyok, ugyanis eddig a babylove 0 hótól valót használtuk, ami úgynevezett anatómiai cumi (nem is tudtam azelőtt hogy cumin belül is vannak különböző fajták :O), és most eljott az idő hogy nagyobb, 6 hónapos kortól valót vegyünk neki. Nos az előző anatómiai vagy milyen cumi olyan volt hogy egyik oldala lapos, és csak a másik oldala volt félgömb alakú. De most nézegettem a cumit, atneztem mindent, avent, babylove, MAM, és nem volt ilyen aminek a cumi egyik oldala lapos volt, csak gömb alakúak voltak. Egyet vettem próbaképpen, de egyáltalán nem fogadja el babám, a cumi feje is ugye nagyobb mint az előző, és hogy nincs lapos oldala, fintorogva nyomja ki a szájából :( létezik egyáltalán ilyen egyik oldal lapos cumi másik oldala kerek, vagy hiába kerestem ilyet csak 0-6 hónapos verzióban van csak?


És a masik kérdésem ehhez kapcsolódik, hogy egyáltalán van értelme ilyet keresnem, vagy a rendes gömb formajuval probalkozzak, egy foga félig már kint van, és jön a következő, fogzás szempontjából melyik a jobb?


Köszi előre is a válaszokat, első baba, így bizonytalan vagyok :)



2018. febr. 8. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Egyáltalán nem kéne neki cumit adnod.
2018. febr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Alváshoz igényli. Anélkül nem tud elaludni ez van. Legyszi tanulj meg olvasni és szöveget értelmezni és a legfontosabb a KÉRDÉSRE válaszolni :)
2018. febr. 8. 17:25
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

MAM-ot használ a lányom az első perctől mibdig az aktuálus méretet. Most jön a két felső foga, semmi gondot nem okoz.


A 3,5 évesem az ujját szopja (ráadásul a két középsőt egyszerre) és makulátlan a fogsora. A keze sajnos gáz, de egyelőre nem bír szabadulni ettől a szokástól.

2018. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Első, hogy te mennyire okos vagy! Kérlek, taníts még valamit nekünk, egyszerű halandóknak!
2018. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Van dm-es anatomiai nagyobb méretben is. Mi már 3-ast használunk, (16 honap felett) és az is ilyen, fele lapos. Probald másik dm-ben megnézni.
2018. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Az én kisfiam kedvence a Nuk Day&Night cumi, az alsó része lapos.

[link]

2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
Lehet az első válaszolót szidni, de neki van igaza. Olyan nincs, hogy anélkül nem nyugszik meg, hiszen nem tudja, mi az. De persze egyszerűbb betömni a száját egy szilikon vacakkal, mint megszeretgetni, ha sír...
2018. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen teljesen egyértelmű hogy azok az anyák akiknek a gyereke cumizik, azok egyáltalán nem szeretgetik meg a gyereket :) na ne röhögtess már :) én is cumiztam kiskoromban nagyon sokáig, és nem, nem hanyagoltak el a szüleim és nem lettem szeretethianyos felnőtt :) de te biztos okosabb vagy az egyes válaszolóval ilyen téren :)
2018. febr. 8. 19:27
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi az ÉRTELMES válaszolóknak (kivéve akik csak provokálni és veszekedést szítani jöttek ide kommentálni a kérdésre nem válaszolva, őket jelentettem :)) Megnézzük másik dm-ben a babylove-osat, hátha van, ha nem lesz akkor pedig a NUK-osat fogjuk még megkeresni :) Sajnos a gömbölyű fejűt nem fogadja el, vettem három féle márkát is belőle, csak a régi lapos kell :(
2018. febr. 8. 19:44
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Szia! A rossmannban lehet kapni ilyen cumit, nekünk is ilyen van, de nem szereti csak aminek gömb alakú a feje! Babydream a márkája! 0 hótól 18 hóig vannak a méretek! 😊
2018. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!