Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba napi 4x15/20...

3 hónapos baba napi 4x15/20 percet alszik. Mennyire normális ez? Mit tehetnék, hogy ez változzon valamit?

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, esetleg szoptatás közben nem szokott szunyókálni? Mert azt is hozzá kell ám adni a napi alvásidejéhez. Sajnos nekem a második kislányom volt olyan, hogy szinte egész nap ölben volt. el-elbóbiskolt 10-15 percre, vagy cicin elaludt, de amint letettem az ágyába, üvöltött.

Nagyon nehéz volt vele. Most a harmadik babámmal vagyok itthon, azt vettem észre, hogyha leteszem az ágyába, ő is sír, ott szeret lenni, ahol én vagyok. Elaltatom ölben, berakom a babakocsiba és mindig mellettem van. A konyhában főzök, eszem, teszek-veszek, ahova megyek, tolom magammal a babakocsit, nagyon szeret még a mosógép mellett is aludni, amikor megy a gép, erre a halk zörejre jól elalszik.

2018. febr. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezzel küzdök sztem nem normális . Egy fokkal jobb amikor pólyàba teszem telefonon bekapcsoltam babànak fehér zaj cumi a szàjàban. Nézelődik utána elalszik de ez sem mindig jön be
2018. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most 4 hónapos a kicsim és nála 3 hónaposan kezdődött, hogy már unalmas volt neki a kiságy, babakocsi. Pokrócot leterítesz, szívesen elnézelődik, nálunk a játszószőnyeget is imádja, vagy a pihenőszékben nézelődik.
2018. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyon szereti pl. az adamo hintát is, igaz, hogy nagyon hamar elun mindent, de egy idő után kifárad. Az ágyában is van ilyen körforgó, zenére angyalkák mennek körbe, imádja, leköti a figyelmét.
2018. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs, csak mindig eszembe jut valami: például nekem mind a három gyerekem imádott sétálás közben aludni, minden nap, télen is legalább 1 órára kivittem levegőzni, én is mozogtam, közben tudtam akár vásárolni is és nagyon jókat aludtak a friss levegőn. Esetleg ezt nem próbáltad? Az elején mindig sírtak, de 10 perc múlva bealudtak, volt,hogy 2-3 órát simán aludtak a levegőn.
2018. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-4x szokott aludni a babám 1-2 óra közötti időket.Nehéz lehet nektek mert 15-20perc alvásokkal ő se piheni ki magát és úgy még nyűgösebb.Ha nagyon nem tud elaludni a picurunk akkor mi a már valaki álltal említett babakocsizást ,,használjuk" úgy tuti elalszik és tényleg képes akár 2 órát egyhuzamba, ha nem többet.Egy próbát megér.

Nem tudom nem szokott e menni a tv-ha igen, próbáld meg kikapcsolni, meg elsötétítetni a szobát ahol aludni próbáltok..

2018. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!