Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves gyereknél milyen...

Két éves gyereknél milyen szúgyogiró spray-t/krémet ajánlott használni? És a szobába elektromos sz. Riasztóból melyik a "legjobb"? Ki mit használ?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:

SZia!


2 éves a kislányom. Mi a Bio Galaktív szúnyogriasztó spray-t használjuk. Gyógyszertárban lehet kapni.

Szobába elektromost nem használunk, de kíváncsi lennék melyik a legjobb... mert a mostani szúnyogok sokkal nagyobbakat csípnek... :-(

2010. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én chicco-t ajánlom, már volt ilyen kérdés nemrég, itt találsz válaszokat. Oda is írtam ezt és van link is a válaszon belül.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Mi semmit nem használunk. Le lehet pontozni...

Van szúnyogháló az ajtón, ablakon és semmi több.

2010. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy a szúnyogok nem csak a lakásba jöhetnek be, és gondolom a gyerek sem csak bent a lakásban van. Kint körbetekered a gyereket szúnyoghálóval?


Galaktív bio szúnyogriasztó spray (és van kullancsriasztó is külön) már csecsemőkortól használható, dm-ben és gyógyszertárban lehet venni, elektromosból pedig a Raid night&day 3 hónapos kor után használható, persze ne a gyerek fejénél legyen bedugva a konnektorba (préselt homoktechnológiával működik, oldószer-mentes), gyerekdokink ajánlotta ezt.

2010. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Harmadik, miért pontoználak le? Az én lányom sajna nagyon érzékeny a csípésekre, napokig látszik rajta minden.
2010. jún. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!