Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 2x-i vasaláshoz melyik a...

Heti 2x-i vasaláshoz melyik a legjobb hővédő spray? Hogyan kell használni?

Figyelt kérdés

Szeptembertől heti 2x fogom vasalni a hajam és szeretnék venni hővédő sprayt ami megvédi a hajat a szálkásodástól.Melyik a legjobb fajta és hogy kell használni?Menyibe kerül?Hol lehet kapni?

És tudtok olyan sprayt/vagy balzsamot amit ha vasalás előtt a hajra fújunk,kenünk akkor attól viszonylag 2 napig egyenes marad a hajunk?:))

Előre is köszi a választ.

14/L


2011. aug. 16. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Tony&Guy-t szokták ajánlani, az a legjobb.

Én konkrétan még azt nem próbáltam (tervbe van) de mindegyiket kipróbáltam már azon kívül és egyik se ér semmit.

Tony&Guy ára 3000Ft körül van.

Egyenesítőkrémmel kapcsban nem tudok nyilatkozni. :)

2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És DM-ben kapható. (első voltam)
2011. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Az Elséve- nek is van egy ilyen hővédő hajápolója, bár az krém de szerintem jó.

Én kipróbáltam, mert szörnyen szálkás volt a hajam és jónak tűnt.

2011. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is heti 2X vasalok hajat és Tony&Guy-t használok ami 3000 ft volt a dm-ben :) balzsmot nem tudok, de ha szép aprólékosan vasalod ki a hajad akkor megmarad másnap is (: legalábbis nekem meg szokott maradni 14/Ł
2011. aug. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gliss Kur Asia Straight samponnal, balzsammal hajmosás, és utána a vizes hajra kenj az egyenesítő krémjéből. De csak kicsit szabad, én olyan borsónyi mennyiséget szoktam eloszlatni a hátközépig érő hajamon. Bár nem vasalom sűrűn, max havonta egyszer vagy kétszer, ha épp olyan kedvem van. :):) Mondjuk szerintem használhatsz akármit, egy idő után ennyi és ilyen rendszeres vasalástól menthetetlenül tönkre fog menni a hajad. :)
2011. aug. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én a syoss hővédő spray-ról hallottam,hogy az nagyon jó.Arról valakinek vélemény?

Utolsó:Valaki minden nap vasalja,nekem ez a heti 2x-i semmi hozzá képest.

Ja és növeszteni akarom a hajam.

Emelett fog? (Ha használok hővédőt)

2011. aug. 16. 18:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, van aki mindennap vasalja, úgy is néz ki a haja. Amíg ki van neki vasalva, semmi gond, szépnek tűnik a haja, mert bekeni mindenféle hajvégápolóval, olajjal, akkor és ott tökjó megoldás arra, hogy ne látszódjon, hogy valójában milyen csúnyák a hajvégei. Mindegy, ez csak a saját véleményem, de mindenki, akit ismerek, panaszkodik, hogy jajj, vasaltam a hajam, eltöredezett, most mit tegyek. Abba szerintem mindenkinek bele kell nyugodni, hogy nem lesz egy darabig olyan hajvasaló, amelyik hasznára lesz a hajnak, és nem fogja károsítani soha, mert el fog tőle töredezni a haj elég hamar, és a töredezett haj mint tudjuk nem nő gyorsan. :)
2011. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!