Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fürdés utána melyik a legjobb...

Fürdés utána melyik a legjobb izzadásgátló? A golyós vagy a fújós dezodor/spray? Márka, esetleg.

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Nivea golyós dezodorai nagyon jók ugyanúgy férfiaknak is és nőknek is.
2011. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
aluminiumos vagy mi ami meg egészségtelen lehet jól véd az izzadástól, de a bőrrák megéri?
2011. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az Adidas vált be. Jobban szeretem a golyósat, de a spray is nagyon jó. Egész nap nem vagyok büdös tőle.
2011. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a golyós nivea vált be.
2011. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. nov. 16. 15:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Estére használod? Ha igen, minek? Pihentesd a bőröd.
2011. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bőrbarát Nivea sem jó? Mondjuk nekem az sem tart sokáig.
2011. nov. 16. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát bőrbarát, de aluminium van abban is, és az izzadás egészséges, mivel méreganyagok távoznak. Ha nappal nem is engedjük meg ezt magunknak, legalább este izzadjunk, úgyse szagol ott senki alvás közben. Ez az én véleményem, én csak reggel használok, este fürdés után már nem.
2011. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. nov. 16. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!