Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart az az időszak a...

Meddig tart az az időszak a gyerekeknél, amíg fel alá rohangálnak a lakásban?

Figyelt kérdés
2018. febr. 12. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. 3 éves és megállíthatatlan.
2018. febr. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek vérmérsékletétől is függ. Fiam sosem csinálta, barátnőm fia még 7 évesen is ezt csinálja :) De altalában azért amikor már rajzolnak, legoznak, stb. lenyugszanak. De van amelyiket soha nem kötik le a nyugis játékok.
2018. febr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

Mozgásigényük egyénenként változó.

Konkrét válasz tehát nincs.

Ne akard, hogy rohangászásában a gipszelt láb akadályozza.

2018. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyok 7és fél és 9 évesek,és még ők is rohangálnak :)
2018. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez remekül hangzik....:/
2018. febr. 12. 18:52
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Csóriknak az a dolga, hogy rohangásszanak. A gyerekkor erről szól. Izmok, ízületek, csontok edzése, mozgáskoordináció, fizikai határok (is) megismerése. Ha nem szereted, hogy szaladgál egy kisgyerek akkor miért nem vettél inkább egy kaktuszt...?
2018. febr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És te miért okoskodsz? Lehet tovább lapozni...Senki sem mondta, hogy baj..csak fárasztó..Nyilván nem fogom lekötözni, okostojás.
2018. febr. 12. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Én se mondtam, hogy lekötözöd. Csak hogy talán örülhetnél annak, hogy rohangálnak, ugyanis ez tesz nekik a legjobbat momentán. Remélem nem ért nagy meglepetésként, hogy kicsi gyerekeket nevelni néha bizony fárasztó...
2018. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De..és tök jó, hogy idejöttél és felvilágosítottál.
2018. febr. 12. 20:33
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 6-os kötözködő válaszoló. A kérdező talán nem is maga miatt tette fel a kérdést, hanem azért amiért én is remélem h mihamarabb lecsillapodnak a gyerekeim. Panelban lakunk, ugyanaz a család az also szomszédunk 30 éve, sosem volt semmi gondunk egymással. De miota megvsnnak a gyerekeim és rohangálnak, szegény alsoszomszéd megőrül tölünk...amit tökre megértek mert felettünk is lakott egy idöben gyerek és borzalmas volt állandoan a dübörgését hallgatni. Most mondhatod,h akkor meg kell nevrlni a gyereket és nem engedni h rohangáljon. De te is tudod h ez lehetetlen,mivel a gyerek még mindig nem egy kaktusz...sajnálom a szomszédom de nem nagyon tudok a problémája ellen tenni jelenleh. Már minden hangos játékot amit a padlon lehet huzni-tolni számüztünk, mindenhova szönyeget tettünk. Ennél többet nem tehetek:/
2018. febr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!