Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti adnátok ezeket a neveket a...

Ti adnátok ezeket a neveket a lányotoknak?

Figyelt kérdés
Adolfina, Allegra, Áldáska, Amaja, Amarant, Aminta, Ánfissza, Csöre, Kisanna, Nilüfer, Ora, Pompónia, Skolasztika, Színes, Szofianna, Szixtin, Teobolinda, Tikva, Zöldike, Zizi, Toszka, Lencsi, Levízia, Lolita

2018. febr. 12. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2018. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
Amaja, Szofianna, igen.
2018. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy is, nem büntetni akarom szerencsétlent:-D
2018. febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Ebbe a sorrendben de az Oráliát még a végére csempészném.
2018. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2018. febr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Egy-egy név van közte, amit talán kutyának, macskának vagy lónak adnék, de a többit még nekik sem, nemhogy embernek.
2018. febr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem ertem miert lettem lepontozva azert mert en ket nevet adnek kozoluk. A kerdesre valaszoltam. -.-
2018. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
71%

Kisannát Kisana-ként egy néger kislánynak el tudnám képzelni 😀

Amúgy nem adnám őket

2018. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2018. febr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát, és legfőképpen azt, hogy nem jöttek ítélkezők:)

Először is megjegyezném, hogy a kérdés pusztán elméleti, a gyerekvállalás közelében se vagyok, viszont itt egy másik kérdésnél meglepődtem pár névötleten, és megnéztem, egyáltalán anyakönyveztethetőek-e ezek... És hát eljutottam ezekhez a nevekhez is (meg még jó pár hasonlóhoz), elküldtem egy ismerősömnek, akivel közösen gondolkodtunk, hogy mégis ki az, aki adná ezeket a neveket, majd a "jobbakat" (amikhez esetleg valamit ki is találtunk, pl. nekem a Csöréről egyértelműen az Árvácska jut eszembe, így élből elutasítottam, vagy a Lolitáról a Lolita könyv, esetleg szimplán könnyen gúnyolható... A lényeg, hogy amikhez kapcsoltunk is valamit) kigyűjtöttük, ezek vannak a kérdésben. Mivel ezeket a neveket el is kellett fogadni, tehát valószínűleg van/volt ilyen nevű lány a világon, ezért született meg a kérdés, hogy az itt jelenlévők közül van-e olyan, akinek esetleg tetszik is valamelyik név, vagy adná-e a gyerekének.

Meglepett, hogy van, de belegondolva az Amaja és a Szofianna még tényleg egész normálisak ebből a felhozatalból, így meg is tudom érteni.

Én mindenesetre mindenkit "felpontoztam", mert őszinte véleményeket olvastam:)

Természetesen továbbra is várom a válaszokat, aki normális stílusban véleményt nyilvánít, esetleg indokolja is a válaszát, mindenképpen felpontozom.

2018. febr. 12. 21:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!