Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti adnátok ezeket a neveket a...

Ti adnátok ezeket a neveket a lányotoknak-fiatoknak?

Figyelt kérdés
Bernadett vagy Boglárka.Mileyn nével egészitenétek ki?Hát fiú névnek ,hogy Tamás vagy Márk esetleg Máté.

2015. okt. 12. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem adnám, de azért mert, már én eldöntöttem, hogy az enyéimnek mi lesz a nevük.

Ettől függetlenül: Bernadett az szép keresztnév, a Boglárka sokszor átmegy csúfolódásba. "Bogár".

Tamás/Máté elég hétköznapi, minden osztályra jut 2-3.

Márk sem rossz, de abból is könnyű poént űzni. :)

2015. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tamás/És fõleg Máté itt Erdélyben elég ritka.Mátét nem is ismerek a környéken csak 1/2 Tamást ezért szeretem ezeket a neveket:)
2015. okt. 12. 20:13
 3/15 anonim ***** válasza:

Mátét nem adnék (impotens volt pasim).

Boglárka régi magyar név, Bernadett is tetszik, bérmanevem. :)

A mi kisfiúnk Márk lesz majd (szintén erdélyiek vagyunk).

A Tamás se rossz, bár kissé gyakoribb.

2015. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A lány neveitek nem tetszenek, ezek közül a Bernadettet adnám inkább és Dettinek becézném.


A fiú nevek közül a Máté tetszik, így azt adnám.

2015. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Boglárka. A Bernadett(e) francia eredetű, inkább a Boglárka.


Fiúnevek közül bármelyik szép, vállalható.

2015. okt. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem a szintiszta magyar nevek tetszenek:) Inkább második névnek adnák egy magyareredetú nevet:)
2015. okt. 13. 06:44
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem a Bernadett jobban tetszik, mint a Boglárka, nekem arról egy nagyon ellenszenves lány jut eszembe, bár egyikben sem találok egyéb kivetnivalót.

Fiú nevek közül én Mátét, esetleg Márkot választanám, a Tamás nekem valamiért egyáltalán nem tetszik.

2015. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Máté, Tamás nem jön be, Márk elmegy.

Boglárka nem tetszik, Bernadett egyel jobb, de nem adnám azt se.


Vannak még nagyon szép nevek! Ha már ,,B"-nél keresgéltek: Bella, Bíborka, Bora, vagy ha nem ,,B", akkor Emma, Evolet, Fanni, Gréta, Janka, Léna, Liliána, Miléna, Natália, Rita, Szófia.


Fiúknál: Balázs, Benedek, Bence, Boldizsár, Dominik, Erik, Gellért, Hunor, Jázon, Kornél, Konrád, Levente, Marcell, Martin, Richárd, Regő, Szilárd, Zétény, Zsombor.

2015. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 itt írtál jó neveket de mégese.Bella- Nem tetszik.Az Izabella beceneve is és nem akarom, hogy az én nevemhez kötödjöm. Bíborka Bora nem tetszik.Emma most született a családi barátainknál

Evoletrõl nem hallottam.Fanni kissé hasonlít a nagyobbik lány nevére és ezért nem tetszik.Grèta szép de a kréta jut eszembe róla szòval ismerek olyant akit így csúfolnak.Janka nem tetszik.Léna az se tetszik Liliána még elmegy a Lilla formában.Miléna nem megy.Natália az szép,Rita az olyan mint a Zita és unokahúgom hívják úgy és nem illik akkor pont majdnem olyan nevet tenni.Szófia olyan mint a Zsófia az még szép.Balázs az nekem tetszik a férjemnek nem,Benedek az túl komoly,Boldizsár nem tetszik,Dominikal semmi bajom de nem adnám,Erik az szép.Gellèrt az nem tetszik,Hunor az sok van erre ezért nem,Jázon kicsit lányos hangzású számomra.Kornél öregesebb,Kondrád is Richárd az nagyon tetszik.Regõ szó de lehet,Szilárd már van itt elég,Zétény nem tetszik Zsombor az hasonlit a Csongorhoz.Leányom osztályában is keverik a Zsombit a Csongival ezèrt nem,de nem is jön be.A Richárd meg a Natália azok téleg nagyon jók és még van pár.Köszõnöm.:)

2015. okt. 13. 20:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Tamara (nem orosz, hanem héber eredetű név)

Tamás

2015. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!