Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen szinű a széklete...

Miért ilyen szinű a széklete a 4 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Hol zöld napokig aztan egyszer egyszer normalis aranysarga de legtöbb esetben zöld. Általában 2-3x kakil egy nap abból kettő tuti zöld de van hogy normalis színű. Mégis mitől lehet ez hogy zöld neki a széklete? Néha pedig normális szinű. Orvoshoz már vittem azt mondta ez normális ne aggódjak. De azért jó lenne tudni mégis miért ilyen. Fehér darabos is néha bár azt tudom hogy csak megemésztetlen tejdarabkak. Csak anyatejes, egyszerre egy mellből eszik 3 óránként.

2018. febr. 13. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezen a linken találsz pár magyarázatot:

[link]

2018. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erdemes lenne rakerdezned az Edesanyak szakertoi csoportban a facebookon, ott gyerekorvosok, dietetikusok is valaszolnak.


A zold kaki utalhat virusra, ha rovid ideje all fenn, tejfeherje- vagy tojaserzekenysegre, ha hosszabb ideje, ilyenkor tanacsot legalabb 4-6 hetig kerulni mindent, amiben ezek vannak, es figyelni, hogy van-e javulas.

2018. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a( kolics ) tisztul a baba ..van akinek nagyon sokáig tisztul ki , az én babám 4 hetes volt a tegnap és ritkán de neki is van még és szerintem még lesz is! Kellemes babazast
2018. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta kiderült hogy tejfehérje érzékeny ezért is volt refluxos is.
2018. febr. 15. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!