Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiamnak anyatej...

5 hónapos kisfiamnak anyatej mellett adok tápszert, a tejem már nem elég. Nincs széklete minden nap, most már 3 napja nem volt széklete. Kicsit aggódok. Tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 1. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Patikában lehet kapni Mira bébibizet az KB olyan,mint a Salvus viz! Minden reggel azzal csinàld meg neki a tápszert és helyreteszi a kakilást! Mindennap lesz széklete! Vagy irass fermentált tàpszert a dokival!

Mi mindennel pròbálkoztunk és a Mira bébi jò volt!

2014. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én szelcsovel csalom ki a fiambol, már két hónapja, sajnos a tápszer olyan gyorsan felszívódik, hogy alig van kakija, de nem szabad sokat várni, én minden harmadik nap csovezem, most hogy kap már almat is, úgy néz ki, nem kell többször, megy már magától is. Amúgy patikában kapsz szelcsovet, én is próbáltam paraffin olajjal, meg laevolac-kal, semmi nem használt.
2014. máj. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!