Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sinlac hizlal? Mar nem...

A sinlac hizlal? Mar nem tudom, hogy kinek higgyek.

Figyelt kérdés
Mar sokszor hallottam hogy a sinlac hizlal,mentem a patikaba venni a patikus nö is azt mondta,hogy hizlal!A doktor neni meg azt mondta ,hogy nem hizlal!Hat en nem tudom?!!! A lanyomnak szeretnek valamit amitöl vegre hizna mert nagyon vekonyka!
2010. jún. 7. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintme sem hizlal, de nagyon jó. Vegyél és próbáld ki. Nekem nagyon jó evő volt a fiam, nagy súlyal született és elég sokat is cicizett, de a gyümik mellé, meg a fözibe is azt tettem, mert a krumplinagyon megfogta a hasát. Ezt használtuk sűrítésre. Én nagyon szerettem, nagyon könnyű bele bánni, egészséges, a gyere is imádta mert kcisit édeskés. Szerintme nem hizlal.
2010. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak én is adom,sürítésre használom.Nagyon szereti,de nem mondanám,hogy hízlal (vékony Ő is).Szerintem érdemes kipróbálni.
2010. jún. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt!
2010. jún. 7. 20:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A tejpép hizlal, esetleg próbáld ki azt.
2010. jún. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor kezdett hízni a fiam, mikor tejpépet és sinlacot is evett. Én gyümölcshöz kevertem délután. Egyik nap sinlacos gyümi volt, másnap

tejpép. Akkor fél kiló is felugrott 10 hósomra.

2010. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tejpepet adom neki minden nap egyszer, de igy sem nagyon hizik!
2010. jún. 7. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
a fiam rengeteget hízott tőle:) nekünk nagyon bevált.
2010. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem. Tejet nem adunk 1 éves korig, a tejpépet meg mindenki orrba-szájba.. Megnéztétek mit tartalmaz?
2010. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!