Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután éjszakára (vagy teljese...

Miután éjszakára (vagy teljesen) elválasztottad a gyermeked, átaludta onnantól az éjszakát?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad az elválasztást? Mennyi idős volt akkor, és mennyi ideig tartott?

2018. febr. 19. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Akkor aludta át, amikor teljesen leválasztottam, 16 hósan. Ha ébredt egyszer-egyszer, akkor (mivel a tászert és tejitalt elutasította) teát vagy vizet adtam neki cumisüvegben, de ez is inkább a fülledt, meleg nyári éjszakákon fordult elő.
2018. febr. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Nem. 22 hónapos volt, mikor éjjelre elválasztottam, kínkeservesen, sok sírással ment, hetek alatt. És nem aludt, sőt, ami rosszabb, hogy bár kicsit kevesebbszer kelt, de hajnalban nem aludt vissza így, sokszor 2 órát fent voltunk.

2 éves elmúlt, mikor rendesen elválasztottam. Megbeszéltük, fokozatosan, de marha nehezen ment. 7 hónap eltelt, egyszer szokott kelni inni, illetve átjönni közénk. Ha este is itt fekszik le, akkor néha elöfordul, hogy nem kel fel éjjel.

2018. febr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

13 hósan választottam el éjszakára. A férjem kelt hozzá a leszoktatás ideje alatt. 2 éjszaka után nem kelt többet :-)

Persze nem azt jelenti, hogy soha, semmiért nem kelt fel, de sokkal ritkábban és aludt is vissza.

2018. febr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Már előtte is átaludta.
2018. febr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Igény szerint szoptatott kislányom 6 hetes kora óta átalussza az éjszakákat, mindenféle trükközés nélkül. 😊
2018. febr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, mi iszonyat szerencsések vagyunk.

Rögtön a saját szobájában aludt, mi aludtunk vele, amíg pici volt. Kb. 6 hónaposan költöztünk vissza a hálóba.

Kb. 4 hónaposan már átaludta az éjszakát. Így én nem keltettem fel enni. A védőnő és a doki is azt mondta, hogy nem kell, mert egyébként is szépen fejlődik. Előtte is csak egyszer kelt fel éjjel. Nem volt soha sírós, hasfájós, így nyugodtan aludt.

2018. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egyik igény szerint szoptatva már 3 hósan átaludta az éjszakát - kb. elfordult, megtalálta az ujját, és ha elaludt, be tudtam rakni az ágyába. A másik kezdettől sokkal többet ébredt, cuppogás helyett rögtön teljes hangerővel és egyszerűen nem maradt az ágyában ill. rögtön újra ébredt, ha átraktam, így kb. 2-3 hónaposan végül nálunk kötött ki. Volt 8 hósan 3 nap, amikor gyógyszerszedés miatt szüneteltünk - végig üvöltötte az éjszakákat. Aztán 2 évesen tértünk vissza a témára, mert még vagy 4x kelt. Akkor hiszti nélkül elfogadta, hogy "elfogyott", és kapott új ágyat is, de a hozzám bújást igényelte. Most 3 évesen jutottunk odáig szép fokozatosan, hogy már csak 1x kel hajnalban és jön át velem "rongyizni".
2018. febr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15 hónaposan választottam el (akkor már csak éjjel szopizott), de nem aludta át az éjszakát. Most töltötte a kettőt, most már többé-kevésbé átalussza, de még most is van, hogy felébred, mert szomjas.
2018. febr. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag anyatejes korában is átaludta már az éjjelt, később pedig maga utasította el a szopit 13 hónapos korában (akkor már csak lefekvés előtt kapott egyébként is).
2018. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!