Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy 13 éves Nestlé baba-re...

Van egy 13 éves Nestlé baba-receptfüzetem. De mindegyik recepthez valami "Alfaré" gyógytápszert kell adni. Mivel helyettesíthetném ezt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az Alfaré egy allergiás babáknak való gyógytápszer, szerintem sima tápszerrel amit a babád kap, ha anyatejes akkor anyatejjel, de szerintem lehet tejpéppel is hígabban, vagy rizstejjel.
2010. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ez nem hízlal nagyon? Azt nem nagyon szeretném, mert a fél éves kisfiam így is alapjáraton 10 kiló, viszont sokan mondják, hogy rettenetesen hízlal.
2010. jún. 8. 12:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne rakj a gyümölcshöz, zöldséghez semmit, max krumplit, ha sűríteni akarsz amúgy 10 kiló szerintem nagyon sok.

(A fiam 4,4 kilóval született ő 8 kiló volt félévesen, lányom csak 4 kilóval, ő 7 kiló volt 6 hónaposan)

2010. jún. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, első hallásra nagyon soknak tűnik a 10 kiló, de ehhez van neki egy 74 centis hosszúsága.
2010. jún. 8. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ekkora korban nagyjából ilyan magasak voltak.(fiam 75 cm, lányom 72.

Most a lányom 15 hónapos és 82 cm.

utolsó

2010. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!