Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mehetek termálfürdőbe terhesen...

Mehetek termálfürdőbe terhesen? 32 hetes kismama.

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Mehetsz, csak ne fürödj!

a fürdő terhesen amúgy sem jó, a természetes vizeket kellene preferálni.

A meleg víz pedig alhasi vérbőséget is okozhat, amitől beindulhat a szülés.

2018. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Bárhova "MEHETSZ"- de a termál fürdő nagyon NEM AJÁNLOTT. Baktériumok, hőfok, víz összetétel miatt.
2018. febr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
a lábadat bele lógathatod :) én terhesen inkább nem is kínoztam magam ilyen helyekkel
2018. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%

Le leszek pontozva de én mentem 36hetesen.(nyár volt, és egy kis nyugis helyre mentünk nem a teli tömöttbe) Semmi bajom nem lett. 28-30fokos vízbe mentem bele. Soha sehol nem kaptam el semmit. 25év alatt egyszer sem volt egy gombám sem.

Ezt mindenkinek magának kell tudnia hogy mennyire hajlamos rá.

2018. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem ajánlják a fertőzés veszély miatt.
2018. febr. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott. Nekem megmondta a doki hogy ne, mert fertőzést okozhat és vérbőséget ami nem jó. Arra ne adj semmit, hogy xy ment és semmi baja nem lett. Xy felelőtlen mazlista.
2018. febr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Azért konkrétan felelőtlennek hívni valakit ezért kicsit erős, oké?

Vegyüno vissza az egymás feletti ítélkezésből!


Mindenki saját maga dönti el, hova megy terhesség alatt, hiszen nem vagyunk cukorból. Normál esetben zárt méhszájjal a nyákdugó, magzatburok éppen eléggé védi a babát. Csak az anyukát kellemetlen kikezelni egy lehetséges hüvelyfertőzésből.

Ami miatt nem ajánlják inkább a hőfok és némely víz radioaktivitása miatt pl. Hévíz.

Nem tudja senki, hogy hat a babára, jobb kerülni.

2018. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
4es vagyok. Tudtam hogy lepontoztok....na mindegy igazából lényegtelen. Sokan azt hiszik hogy ha mindentől óvják magukat akkor nem lesz semmi baj. Nagyon rosszul hiszik. 3x vetéltem el , mindenre figyeltem de nem voltam para....a dokit megkérdeztem azt mondta 3100as méhszájjal nyugottan mehetek. Így is 41hétre szültem szóval mindenki had döntse már el hogy mit akar és mit nem.
2018. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, a dokim ajénlotta, hogy testmozgásnak választhatom az úszást. Namost az uszodák se tisztábbak szerintem egy közösterű fürdőhelytől sem. Inkább az alhasi vérbőségtől tartok én is. Itt 28-30 fok a termál. Gondolom az us túl meleg.
2018. febr. 23. 05:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt ami nem jó az a termálvíz hőfoka
2018. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!