Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérvényeztem egy keresztnevet...

Bika1989 kérdése:

Kérvényeztem egy keresztnevet (török) eysan mennyi az esélyem hogy engedélyezni fogják és mennyi idő mire megtudom az eredményt? üdv. Egy 34 hetes kismama

Figyelt kérdés
2017. jún. 24. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, nézd meg a feltételeket. Alapból az h nem ugy kell mondani ahogy irod, már megbukott sajnoy
2017. jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyik szülő török, akkor nem kell engedélyeztetni. Ha nem az, akkor szerintem nem fogják engedélyezni. Kiejtés szerint kell leírni.
2017. jún. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Mivel a sorozat 2011 óta fut itthon, így már tuti kérvényezték páran. Ha nem találod az anyakönyvezhető nevek között, akkor szerintem nem sok az esélyed. Az Eisa adható, sőt a fiúnevek között ott van az Ezel is.


A határidő pedig változó, van, akinek 3 hét alatt válaszoltak, de olvastam már 2-3 hónapot is.

2017. jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor nincs esélyesm :(
2017. jún. 24. 10:53
 5/7 jafnrétti ***** válasza:
100%
Kérvényezés előtt nem is értem, miért nem néztél utána, hogy milyen kritériumoknak kell egy névnek megfelelni.
2017. jún. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
eysan. nak mondják de magyarul j vel irják utána érdeklödtem többsége azt mondja j betüvel engedélyezik
2017. jún. 24. 13:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát maximum Éjsánként kiejtés szerint. De ez amúgy fiú vagy lánynév? Én nem fűznék nagy reményeket a sikerhez.
2017. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!