Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Nadinn vagy a...

Emiisa kérdése:

Szerintetek a Nadinn vagy a Ninell a szebb kislány név? (Akinek egyikse tetszik ne írjon negatív válaszokat köszönöm)

Figyelt kérdés

#név #névválasztás #lánynév #Nadinn Ninell #legszebb lány nevek
2018. febr. 23. 00:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok

köszönöm a válaszokat :) amúgy 7 hónapos kismama vagyok és azért írtam ki mert a két név közt gondolkozunk . Persze mindenkinek más a véleménye, ízlése amivel semmi baj nincs. Probáltam nem tömeg neveket összegyűjteni és remélem azér nem fognak ránézni a kislányomra egy tamponként vagy valami gyogyászati krémként ha esetleg a Ninellt adom :D már pedig valószínü mert a páromnak es a szüleinknek is jobban tetszik mert lehet Nellinek , Elinek Nina-nak becézni .

2018. febr. 23. 12:47
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el úgy fognak rá nézni. Akkor már inkább Ninetta, azt is lehet szépen becézni
2018. febr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nadin - de ez amúgy eredeti Nadine-ként szebb.


Ninelle - így ez is jobban tetszik

2018. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
53%

A Nadin az kemény, kicsit oroszosabb vezeték mellé illik, a Ninell meg lágy.


Szóval sikerült két tökellentétes nevet választanitok :)

2018. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy egy Ninelle-t egy képzeletbeli-világban játszódó elflánynak simán adnám.
2018. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem jobban tetszik a Nadin, a Ninell kicsit olyan mint egy videójáték, nekem nagyon fura.

Esetleg nevezhetitek a kicsit Kornéliának, azt is lehet Nellinek becézni, és nagyon szép, komoly név.

2018. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
33%
Aminek becéznétek, azok is rendes lánynevek és ismertebbek. Nekem a ritka nevekkel az is a problémám, hogy a mai világban könnyebb a közösségi portálokon megtalálni így bárkit is, sajnos negatív célzattal is. Nekem a Nadinn olyan, mint az Aladinn, akkor már inkább Nadine (ha anyakönyvezhető), a Ninell pedig akár fiú név is lehetne, ami önmagában véve nem gond, csak félreértésre is okot adhat. Ha valaki tőlem kérdezte volna én azt mondtam volna, hogy a Ninell az fiú név.
2018. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül is a kislány neve?
2018. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!