Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen könnyen szokta meg a...

Milyen könnyen szokta meg a tápszert a babátok?

Figyelt kérdés
Anyatej mellett akarom adni mert nincs elég tejem,az elöbb próbáltam de nem kellett neki.Vagy nem elég éhes vagy nem ízlik.Félek nem fogja elfogadni,milyen tapasztalatok vannak?
2010. jún. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfogja hidd el mert éhes lesz, de a kettő közti különbség iszonyatosan nagy:S Az anyatej tej ízű csak édesebb, a tápszer meg tiszta vas:S
2010. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten kellett elkezdenem, mert nem elég tápláló a tejem, és nem tudok mit tenni, ehetek ihatok amennyit és amit akarok nem tápláló. Két napig küzködtünk a tápszerel, mert nem kellett neki, majd kb a 3. nap rájött, hogy az neki jó. Most már ott tartunk, hogy ciciből csak az előtej kell neki, amiért nem kell sokat dolgoznia, a többit meg fejem le.... Szóval kitartás! Milyen tápszert kaptál?
2010. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
milupa milumil ha 1-es tápszert,de nem nagyon kell neki.Amúgy sem egy nagy evő,és most tisztára kétségbe vagyok esve:(
2010. jún. 8. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:

ha hízik rendesen akkor nyugodj meg, ha éhes lesz fogja enni!!! annak nem tudom milyen íze van, én a mildibé ha1-t kaptam, édes, és nagyon szívesen eszi. viszont próbáltam már a humana-t is, azt nem ette, szóval próbálkozz, ha 2-3 nap után sem akarja elfogadni akkor lehet nem ízlik neki. amúgy én úgy is trükköztem vele, hogy kihagytam egy szopit az első napon, kénytelen volt megenni a tápszert, mert éhes volt, ha kellett még neki azon felül akkor odaadtam neki a cicit. aztán fordítva csináltam, először cici, aztán tápi, úgy már nem kellett neki, mert el volt telve a tejjel, csak attól meg nem hízott.

kitartás!

ja am második voltam

2010. jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb egy het kellett, foleg a cumi miatt. Aztan rajott, hogy az egyszerubb, azota nem akar cicit. Viszont az anyatejet meg mindig jobban szereti, mint a tapszert, ha anyatejet kap elobb uvegbol, utana a tapszert mar nem is eszi meg.

Most elvalasztom a ket evest - vagy anyatejet kap, vagy tapszert(ilyenkor lefejem a tejem, ami van, hogy legyen kesobbre). Az teny, az anyatejet egy perc alatt benyalja, a tapszeren tovabb elcsocsal.

2010. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!