Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális, hogy a Milupa...

Az normális, hogy a Milupa Milumil 2-es tápszer olyan sűrű, hogy nem jön ki a cumiból (3 lyukú), és annyira habzik, hogy az egész cumisüveg tele van vele?

Figyelt kérdés
Természetesen 180 ml vízhez az előírt 6 kanállal fogtam, mint eddig mindig a HA Start-nál is. Az rendben volt. Ha normális, akkor hogyan adjam neki?
2008. okt. 28. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is Milumil HA Startot evett míg picike volt, aztán léptünk tovább a 2-es tápszerre és ugyanez volt a problémánk. Egyszerűen annyira habzott, hogy nem tudta rendesen enni. Úgyhogy vettem Neki Bebát az tökéletesen bevált.
2008. okt. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is Bebát adtam neki, szerencsére 2 félét vettem, hátha a Beba majd nem izlik neki. Hát, fordítva sült el a dolog. De a Bebára meg azt írják, hogy 6 hónaposan még 5-ször adjunk neki tápot. Én csak 2-szer adok, ez gond lehet?
2008. okt. 28. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem baj ha csak kétszer eszik tápszert, szerintem. Én nem nagyon tartottam be ezeket az előírt dolgokat. Gondolom napközben már szépen eszik a babád gyümiket, és főzelékeket.

Az én kisfiam 9 hónapos, és csak azért eszik még 3-szor tápszert, mert éjjel felébred egyszer(reggel, és elalvás előtt eszi még).

2 gyerekes anyuka

2008. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eslő válaszadónak !

hogyan habzott mi is az elejétől kezdve ezt esszük de tök jó folyékony !!

Mi most Ha 2 esszük jelenleg!!

J de ti a sima kettest az ilyen ?

Ja igen a Ha sok ezek szerint folyékonyak a sima meg sűrű!!

Nekünk a bajukn ugyan ez a Nutrilonnal volt bukós babáknak! na az kegyetlen volt ,vissza is váltottunk a Milupára

2009. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!