Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki sport babakocs...

Használt valaki sport babakocsit akkor, mikor a gyereke csak 5 hónapos volt?

Figyelt kérdés
3:1-ben babakocsink van, aminek a váza elég nagy, a fél csomagtartót elfoglalja. Nemsokára el kell utaznunk és a csomagok mellett lehetetlen, hogy elférjen az a nagy váz. Később úgyis szerettünk volna egy kisebb sport babakocsit venni, mert elég sokat fogunk utazgatni, babakocsi nélkül pedig nem indulnánk neki. Lehet azt, hogy olyan kocsit veszünk, ami teljesen vízszintesre állítható és abba tesszük a babát? Csinálta valaki ezt? Nem ártunk vele?
2018. febr. 26. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

A kisfiam kb. 6 hónaposan nőtte ki a mózest, nem is méretre, hanem felkapaszkodott benne, így balesetveszélyes volt. Akkor cseréltem sportrészre, pedig önállóan ülni 9 hónaposan tudott kb.


Ha vízszintesig/majdnem vízszintesig dönthető a sportkocsi, semmi baja nem lesz tőle egy 5 hónapos gyereknek.

2018. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Ami vizszintesre dontheto az ujszulott kortol hasznalhato, ez benne a plane.
2018. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, 2-es, az csak marketing. Újszülöttnek nem megfelelő a hátánál megtörő babakocsi, mert a "teljesen" vízszintbe állítható se ad homogén felületet...


DE egy 5 hónaposnak már elég az a "vízszintes" is.

Ami a nagy hátránya továbbra is a sportkocsiknak, hogy a legtöbb csak egy irányba néz, nem lehet a szülő felé a gyerek.

De utazásnál belefér.

2018. febr. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Hát, nekem három gyermekem van, sosem használtam mózest. Teljesen vízszintesre dönthető, szemből is tolható (megfordítható a sport rész a vázon) babakocsija volt mindháromnak kezdettől fogva. Eleinte egy több rétegbe hajtott pléddel kibéleltem, azon feküdtek. Semmi hátrányát nem tapasztaltuk (14, 8 és 1 évesek a gyerekek). Nyugodtan használhatsz neki sportkocsit, ami vízszintesre dönthető.
2018. febr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb. ennyi idősen volt egy időszak, mikor nem tetszett neki a babakocsi. Akkor azt mondta a védőnő, hogy picit emeljünk rajta, hátha jobban elvan, ha kilát. Úgyhogy nem hiszem, hogy gond lenne, főleg ha csak rövid ideig, utazáshoz használod. Minden nap valószínűleg már nem tenne jót.

Ennyi idős baba úgy is tiltakozni fog, ha neki úgy kényelmetlen.

Ami nekünk nagyon bevált, az a hordozó kendő. Sokkal könnyebb buszon vagy vonaton így közlekedni, kis helyet foglal. A legtöbb hordozó klubban olcsón (1000 ft/hó nálunk) kölcsönözni is tudsz, és van csatos meg mindenféle hordozó is, amit nem kell megtanulni megkötni, és a babának is jó.

Mi nem is veszünk sport babakocsit. Ahova a nagy dög nem jó, ott kendőzünk. :)

2018. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk elég hamar ràunt a mózesre.Úgyhogy mi az autós hordozót hasznàltuk egy ideig,aztàn 6 hónap körül màr a sportot,egy kicsit megdöntve.
2018. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, akkor mar felult a mozesben es nem tudtam abban tolni.
2018. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kislányom 4 hósan egyik napról a másikra elkezdett sírnj a mózesbe. Rájöttünk, hogy zavarja, hogy nem lát ki. Áttettük a sportrészt és utána nem volt semmi gond. Hason fekve is be lehet kötni a mi babakocsinkba. Most 15 hónapos és semmi baja:).
2018. márc. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!