Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babának tízórai levest préseln...

Babának tízórai levest préselni keresek gyümölcscentrifugát. Melyik gyümölcscentrifuga a megfelelő erre?

Figyelt kérdés
Azt sem bánom ha írtok márkanevet vagy weblapcímet.
2008. okt. 28. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Én először kölcsön kaptam egy Moulinex márkájút. Majd kb. egy hónappal ezelőtt vettem az Interspar-ban egy Opus márkájút 4990 Ft-ért és adtak hozzá egy digitális konyhai mérleget ajándékba. Márkátlan de nagyon jó. Két fokozata van, és semmivel sem rosszabb mint a márkás Moulinex. Tehát szerintem különösebben nincs mire odafigyelni mert sok különbség nincs köztük. Én a netes sokat megnéztem. Nagyon drágán vannak, és szerintem nem különbek annyival mint amilyen drágák. Max. fémből van. Amire figyelni jó, az a felső nyílás nagysága. Hogy az ne legyen szűk, mert akkor csak nagyon apró darabokat lehet belehelyezni. De amit én vettem annak a nyílása is nagy. És nagyon jól kipréseli a gyümölcsök levét. Egyszerű a használata és könnyű tisztán tartani. Üdv. 6 hós kislány anyukája

2008. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!