Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes gyümölcscentrifugát...

Érdemes gyümölcscentrifugát venn? Ha igen milyet? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes. Veszel a zöldségesnél pár gyümölcsöt és frissen van leved.


számold ki veszel almát 89 ft-ért és egy kg-ból kicsit kevesebb mint 1 liter leved lesz. én csak a magházát szoktam kivenni a gyümölcsnek. és olyan tömény izhatás van hogy még higitom is vizzel.


márka? ne túl gagyit de nem kell philips se. legyen minél nagyobb bedobónyilása. kb. 7000,- körül már lehet kapni ideális karácsonyi ajándék mert nagyon hasznos.


én már hozzátáplálásnál is hasznát vettem almalé baracklé - mehet a kiengedett barack is .-


nem tudnék olyan indokot mondani hogy miért ne vegyél. kicsit hangos de meg lehet szokni.

2010. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Érdemes! Ha megvan az ambíciód hozzá, hogy frissen készísd a gyümileveket! egy liter 100%os gyümölcslé 300-350körül van azthiszem , ha nem akciós. Na ennek töredékéből tudsz gyümölcslevet készíteni, még ilyen borsos gyümölcsárak mellett is!

Nekem régi fajta van, kicsit macerás takarítani, nem tudom az újak is ilyenek e, de egye fene,ennyit megér :) Igaz, hogy hangos...de 3-4 percnél tovább úgysem zajong :)

2010. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,nagyon aranyosak vagytok,sokat segítettetek.
2010. dec. 8. 12:04
 4/9 anonim ***** válasza:
ez a kérdés nekem is pont jókor jött, mert a napokban gondotlam arra, hogy én is veszek
2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csakis jó minőségűt vegyél ha veszel,nekünk is van,Hauser,még nászajándékba kaptuk,de egyszerűen lehetetlen vele levet facsarni bármiből is..
2010. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 10 éve van, 2 gyereket szolgált ki, nagyon jó dolog.

Bármiylen gyümölcs, zöldséglevét kifacsarod.

Csak ne valami gagyit (pl tescos-t) vegyél, a mienk Moulinex

2010. dec. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Philips van, és szuper! Mondjuk egyelőre még nem sokat használtam, majd ha jön a gyümiszezon! :) Addigra a kislányom is iszik ilyeneket! Vaterán lőttem 7ezerért (bolti ára 14) és össz -vissz kétszer használták. Még érezni lehetett az új szagot rajta :) Esetleg nézz körül Te is az aukciós oldalakon!
2010. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsónak:

alma, répa,szőlő, van, azt most is lehet facsarni

2010. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz, köszi :)
2010. dec. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!