Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apuka hosszú útról jön haza,...

Apuka hosszú útról jön haza, mivel lepjem meg /17 hós/lányom nevében?

Figyelt kérdés
Szeretnék valamit,amit ad neki,de semmi tippem sincs
2010. jún. 8. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
csinálj gipszet,öntsd műanyag tányérba és ha kicsit sűrűsödött a tányéron akkor nyomd bele a kislányod kezét vagy lábát.ha megszáradt együtt kifesthetitek=)Illetve ő segíthet neked,ha érdeklődik iránta.=)
2010. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi most névnapra csináltattunk neki a lányom képével bögrét,és mert ő is sokat van távol egy kulcstartót is amin a lányunk képe van!De karácsonyra (az akkor 3 hetes lányunk nevében) Egy törülközöt kapott "Apucinak Fanni" hímzéssel!Ha megy legtöbbször ezt viszi magával!

Vagy kispárnát a fényképéval,vagy valami olyat amit magával tud vinni ha legközelebb megy!

2010. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is megleptem apát egy "apa csak egy van" bögrével,és egy kis fa képpel amin ez áll:

Apa! Akármilyen nagyra is növök,én mindig fel fogok nézni rád. Szeretlek

hát mondanom sem kell,mekkora volt az öröm

2010. jún. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bobocka ***** válasza:
bocsi az offert,kedves utolso hozzaszolo,a fakeretet hol csinaltattad?
2010. jún. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
székesfehérváron a plázában van egy gravírozós.tt csinálták
2010. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!